Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pany jest akcja taka, że potrzebuje na teraz czegoś co mi wyczyści tapicerke - fotel z weluru. Koleżanka mi troche...zwróciła na kolana sobie i na mój fotel przy okazji :cry:

Nie wiem czy jechac dzis do slepu i kupic sobie po prostu Autoland Tap Ultra (bo to na pewno gdzies znajde) czy zamówic cos i czekac ? :wallbash:

Działaj jak najszybciej,jak wyjdą plamy to się potem zrobi normalne pranie,chodzi,żeby zapaszki się nie wchłonęły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dach w cabrio czyścimy normalnie szczoteczką + APC czy muszę kupić jakiś specjalny środek do czyszczenia? dach materiałowy :o
Teoretycznie może być, ale mogę Ci opierdzielić 303 Convertible Top Cleaner. Używałem dwa razy w smarcie.

Możesz też po prostu kupić w sklepie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, beading czyli kropelkowanie, sheeting - zrzucanie wody.

Im szybciej wosk zrzuca wode tym lepiej, z kropelkami podobnie im równiejsze, bardziej kształtne ;)

 

Aha

 

Bo na tej stronie znalazlem http://temachem.sklep.pl/opis/2314721/d ... d-wax.html

 

"...... wytrzymałość czy łatwość spływania wody ( beading )."

 

gdzies jest blad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, radio też mi wyjęli, ciekawe czy dojdę po vinie które modele były zamontowane :/

 

Jezeli byla zmieniarka to radio najczesciej bylo kasetowe + monochromatyczna navi, cos takiego:

 

navi-17117.jpg

 

Jezeli masz watpliwosc, podaj VIN na PW, chetnie pomoge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która pianownica będzie najlepsza do samochodu pokroju Mazda 626 Hatchback 00r ??:

 

1. Gloria Foamy Clean 100

2. Gloria FM10

 

Najbardziej boję się że nakładanie piany zmieni się w ciągłe pompowanie, warto czy nie warto dozbierać do większej pojemnościowo (i modelowo starszej :P )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jeleniouchy, Jacek, którego już między nami nie ma (mam na myśli forum :)) ma w w ofercie swojego sklepu Glorie i gdy kupowałem pianownicę, doradził mi zakup FM 10.

Polecał ją ze względu na lepszej jakości budowę, spasowanie, uszczelki i mechanizm sprężający. Skorzystałem z jego porad i jestem bardzo zadowolony. Polecam FM10 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.