Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam tutaj pytanie gdyż w poście dot. B2B odpowiedzi brak... a zatem pytam jak z trwałością B2B? zakupiłem parę dni temu Brillance i jeszcze (być może) mógłbym wymienić na B2B właśnie... idąc dalej to jaki znany Wam preparat nie patrząc na cenę utrzymuje się najdłużej na oponach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

utrzymuje się najdłużej na oponach?

W jakim sensie:

-poczernienia opony?,

-odpychania wody?,

-kropelkowania?.

 

Tak na serio, na dzień dzisiejszy najlepszy stosunek cena :jakość :wygląd :"prestiż" :evil: ma SV Pneu. Z Tyre jest także b. fajny ale 2x droższy, PA EngelHoney także trochę niszczy budżet ceną. Brillance jest cholernie tłusty ale może oczekujesz takiego efektu. Co do B2B nawet nie wiem co to za twór do opon i jak to działa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
idąc dalej to jaki znany Wam preparat nie patrząc na cenę utrzymuje się najdłużej na oponach?

 

Meguiar's Endurance.

Back2Black polozylem na opony w Galaxy, ktore jest w PSB, wiec mozesz zobaczyc jaki jest po nim efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koli_7

 

Kilka dni? Będzie aż tak ciężko z tym SSR2 ręcznie?

 

Będzie :P Jeden mały element może i z godzinę zająć jak ma być dobrze zrobiony.

Najlepiej rób po elemencie po parę wypracowań pasty aż do zadowalającego efektu i dopiero potem bierz się za następny element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli problem dotyczy auta z profilu, to w ogóle nie ma o czym mówić bo wpływ tego słońca będzie pomijalny. Poza tym jeżeli pokrowiec = idealnie czyste auto , ale dalej uważam że pokrowiec pod chmurką to marny pomysł dla detailera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady Lare sa przede wszytkim większe i jakoś bardziej "mięsiste"

Flexi biały - Lare żółty

Flexi żółty - Lare pomarańczowy

Flexi pomarańczowy - Lare biały chociaż wydaje się bardziej miękki od flexi

 

Ja sobie chwalę i jedne i drugie ale biały flexi chyba jest twardszy od żółtego lare.

Ogólnie powinny wszytskie firmy trzymać się tych samych kolorów byłoby prościej...

Po praniu Lare szybciej się rozkleja niż Flexi, ale ma ta zaletę że czarny Lare jest bardzo delikatny a Flexi takiego nie ma. generalnie ja musze mieć po 2 komplety z każdej marki- wtedy jest komfort pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile piany idzie na 1 samochód ? Dokładnie chodzi mi o ValetPRO pH Neutral Snow Foam. Proporcje raczej 30ml piany na litr wody.

Chodzi o pianownicę ręczną? proporcja polecam tak z 35ml/l

1l na niewielki samochód styknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.