Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

piotr13, a na którym byłeś? Ja byłem dowiedzieć się prosto z mostu czy mogę wyciągnąć gadżety i pobawić się nad autem, to na stacji obok Caerfoura gość nie bardzo chciał się zgodzić, natomiast obok orlenu nie było problemów i tam z reguły jeżdżę przy większych porządkach :D

Edit: jeszcze ciekawi mnie ta myjnia obok salonu opla, bo nie widziałem żadnej stróżówki, więc kto wie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wcześniejsze odpowiedzi :)

 

Teraz tak: wiem, że będę musiał dogrzać garaż, bo dzisiaj w nim było 13 stopni. Mam grzejnik halogenowy. Czy mogę po zaaplikowaniu Collli 476 ogrzać go na lakierze za pomocą tego grzejnika w z różnych stron aby się lepiej związał (w odpowiedniej odległości) czy jednak mogę tym zrobić więcej szkody niż pożytku? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może się stać jeśli nagrzeję garaż i nałoże wosk wieczorem a do rana garaż się wychłodzi?

Co chcesz kłaść ?

 

FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax - wiem, że to najniższa pólka ale kupiłem go bardziej po to żeby nauczyć się samego nakładania wosku. Stawiam dopiero pierwsze krotki. Jeśli zejdzie po tygodniu czy dwóch to nie będę płakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna powiedziec ze nic zlego nie bedzie poza tym ze dlugo sie nie utrzyma na powierzchni?
Jakbyś uważniej czytał forum wiedziałbyś, że ten wosk dobrze położony leży 6 miesięcy i super nadaję się również na felgi. Bardzo uniwersalny i dobry syntetyczny wosk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.