Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

alarec, Z uniwersalnych zerknij na Gtechniq tire and trim, Poorboys Trim restorer, Meguiars ultimate protectant, AF satin tyre Gel.

 

Nielsen na uszczelkach moim zdaniem na mocny połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecono mi AG Instant tyre dressing, czy zgodzicie się z tym?

Jakie on daje wykończenie? mat? satyna? gloss?

Dość rzadki, słoneczkiem dobrze się nakłada, na oponach których robiłem efekt mat.

Na starej oponie od mercedesa dało taki efekt

http://allegro.pl/felga-aluminiowa-nowa ... 03479.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiars ultimate protectant

 

Mowisz, ze nada sie do opon? Mi osobscie nie podoba sie na plastikach we wnetrzu, zbytni polysk daje. Za to na elementy plastikowe grilla u mnie jest OK. Ale rzadko go w sumie uzywam, moze sprobuje zuzyc do opon. Chociaz tu nic nie przebije Endurance'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z samochodem, otóż cały lewy przód jest pokryty malutkimi białymi kropkami(szyba, maska, lewy przedni blotnik) jak na foto:

 

najlepiej to widac na focie na lewo od przerwy miedzy maską a blotnikiem.

Czy takiego nalotu da sie jakoś ręcznie pozbyć?

 

Czy jakis geniusz zła przypadkiem nie malował coś w okolicy ?

z glinką postępujesz odpowiednio, zobacz czy te kropeczki nie są wypukłe i nie schodzą pod paznokciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobbi, Pewnie auto stało koło jakiegoś budynku gdzie była robiona elewacja, miałem taki przypadek że przyjechał do mnie szef jakiejś firmy budowlanej bo zapylił 3 auta które stały koło ocieplania, ciężko było to czymkolwiek usunąć, w końcu gościu napisał do producenta tego kleju czym można go zmyć i producent wysłał mu jakiś preparat którym wszystko poschodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.