Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Partner forum
Także słyszałem, że taśma dekarska daje super efekty ;)

 

Nie wiem jak na podłodze, ale niektórzy wygłuszali tym drzwi, a potem narzekali na smród w aucie, taśma dekarska jest na dachy a nie do auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na podłodze, ale niektórzy wygłuszali tym drzwi, a potem narzekali na smród w aucie, taśma dekarska jest na dachy a nie do auta

 

Ja miałem wygłuszone przednie drzwi w P206 taśmą dekarską i przez 4 lata użytkowania nic nie śmierdziało.

Nie wiem jak to się ma w przypadku wygłuszenia podłogi ale chyba to nie ma znaczenia.

W przypadku audio brzmienie się poprawiło na +, a drzwi zamykały się jak w S-klasie :good:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także słyszałem, że taśma dekarska daje super efekty ;)

 

Nie wiem jak na podłodze, ale niektórzy wygłuszali tym drzwi, a potem narzekali na smród w aucie, taśma dekarska jest na dachy a nie do auta ;)

 

Potwierdzam dekarka w ciepłe dni śmierdzi lepiej dołożyć do mat stp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bedzie lepsze przy recznej polerce na srebrnym lakierze, UC megsa czy swirlx ?

pad tricolor, chyba ze ktos ma doswiadcenia z czyms lepszym

Możesz zrobić UC, a później po nim przelecieć jeszcze swirlx'em ;)

Jeśli jednak w gre wchodzi tylko jeden środek to zdecydowanie tu na przewadze UC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bedzie lepsze przy recznej polerce na srebrnym lakierze, UC megsa czy swirlx ?

pad tricolor, chyba ze ktos ma doswiadcenia z czyms lepszym

Możesz zrobić UC, a później po nim przelecieć jeszcze swirlx'em ;)

Jeśli jednak w gre wchodzi tylko jeden środek to zdecydowanie tu na przewadze UC.

Dzisiaj zrobiłem ręcznie 2elementy UC.Patrzę,że kiedyś to miałem parę w łapie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas10313, dział "Z zewnątrz" następnie "Woskowanie lakieru" i tam na 1 i 3 stronie masz tematy o tym co do srebrnego i co jeżeli chcemy osiągnąć wet look. Chyba, żze chcesz drążyć temat bo dawno nie rozmawiałeś z Rychem i chcesz nowe punkciki :evil:8-)

 

 

Od siebie, z dobroci serca polecam Colli położone na IPę, przetarte wcześniej UC na German Padzie. Blask oślepia niczym niebiański orszak :shock::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po fg500 na twardym mogę dać ff3000 na żółtym karbowanym abw (polish) zamiast finishowego, bo hologramy są znacznych rozmiarów i zastanawiam się, czy to nie przyspieszy całego procesu? Potem oczywiście IPA i jeszcze Lusso RC na finishu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem reflektory papierami 1500, 2000, 2500. Następnie Fg500 na białym flexi 3x i raz ff3000 na żółtym.

Za cholerę nie mogę się pozbyć śladów po papierze. Czy coś robię źle? Papierami bardzo długo wprowadzalem. Trochę efekt się psuje, gdy pod światło masa równoległych rys :wallbash:

 

Pewnie powiecie ze p3000 brakuje, ale czy mój zestaw nie powinien sobie poradzić? Jadę obrotami 900-1200-1500-1800-1500-1200-900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.