Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ma to sens przy korekcie w dążeniu do perfekcji

 

Ma i nie ma :D Pasta matująca, do usuwania mory, ale raczej po świeżym "malunku" :D

Stosować tylko ręcznie lub DA na filcowym padzie, rotację odradzam, aczkolwiek takie zabawy były - bez trzymanki po poręczy z 6-go piętra.... :kox::D

Pobawiłem się (pewnie za mało) i sprzedałem....... :dontknow:

 

A ja kupiłem i ... Leźy

Kilka razy dla zabawy, recznie, na rotacji ale nie czuję się na tyle pewnie żeby obskoczć tym całe auto

Całe może nie,ale maska,czy jakieś zmasakrowane od rys elementy.Jak mam perspektywę katowania jednego elementu 2-3godziny ,to jednak rodzi się chęć alternatywy.

Do jakiego szlifu można porównać działanie z tą pastą(domyślam się,że zależne od obrotów itp. itd.)? 3000 czy raczej ostrzej? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ma to sens przy korekcie w dążeniu do perfekcji

 

Ma i nie ma :D Pasta matująca, do usuwania mory, ale raczej po świeżym "malunku" :D

Stosować tylko ręcznie lub DA na filcowym padzie, rotację odradzam, aczkolwiek takie zabawy były - bez trzymanki po poręczy z 6-go piętra.... :kox::D

Pobawiłem się (pewnie za mało) i sprzedałem....... :dontknow:

 

A ja kupiłem i ... Leźy

Kilka razy dla zabawy, recznie, na rotacji ale nie czuję się na tyle pewnie żeby obskoczć tym całe auto

Całe może nie,ale maska,czy jakieś zmasakrowane od rys elementy.Jak mam perspektywę katowania jednego elementu 2-3godziny ,to jednak rodzi się chęć alternatywy.

Do jakiego szlifu można porównać działanie z tą pastą(domyślam się,że zależne od obrotów itp. itd.)? 3000 czy raczej ostrzej? :o

 

Obrotow ręką, ja użyłem rotacji dla zabawy/z ciekawości i to tylko na pierwszym biegu.

 

Żeby nie było że namawiam do złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, chodzi o megane. leon jeszcze na gwarancji :D

Thomas, kupiłem używki, bo auto zakupiłem bez mechanizmów o czym zostałem poinformowany. wole teraz naprawić(wymiana linek + tulejki wprowadzającej linke do silnika) i chociaż będe miał spokój na jakiś czas.

chodzi o mechanizm w drzwiach kierowcy. wyjeżdzam sobie od mechanika, który mi zakładał osłone pod silnik, zadowolony bo tylko 20zł zapłaciłem, a tu szyba w połowie staje :D rozebrałem drzwi i linka spadła z plastikowego kółka w prowadnicy i wcisnęła sie pod nie, oraz połamała plastikową tulejke. była też splątana, ale to akurat naprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. duraglossa #111 moge ścierać eurow shagiem czy kupić coś bardziej zbitego?

 

dzisiaj nakładałem #111 po 2,5-dniowej korekcie, faktycznie dociera się dość ciężko ale zwykła Cobra poradziła sobie z dotarciem (mimo, że w garażu czekał Jin lub Alladin :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy słyszał ktoś o powłoce Valugard, w Krakowie nakładają coś takiego w Super

Cars za 700 zł(oczywiście razem z korektą lakieru, +czyszczenie środka+ozonowanie klimy,itp).Gwarancja na powłokę jest na 2 lata.

 

To już było (nazywało się np. diamentowa ochrona), nie ma cudów na kiju przedłużanych comiesięcznym smyraniem lakieru jakimś ichniejszym pseudo-quick detailerem.

 

Chcesz porządnej ochrony na dłużej - kup kwarc lub najlepiej OptiCoat 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.