Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje krótkie pytanie brzmi ...

Lupiej kupić BP i pady 150mm czy 125 ?

Kupiłem polerkę i mam BP 180mm ale napewno chciałbym mieć co0ś małego ( 70-80mm ) i do tego większe .... Zastanawiam się czy 125mm czy 150 mm. Na czym Wam się lepiej pracuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o szybę przednią, pamiętam że była o tym mowa, ale za cholerę nie mogę tego odnaleźć. otóż mam nalot chropowaty pod palcami w miejscu gdzie nie pracują wycieraczki oraz w miejscu gdzie wycieraczka pasażera "zawraca". jest to widoczne tylko przy namoczeniu szyby. ogólnie szyba jest w dobrym stanie w sensie odprysków czy rys.

co nie działa:

- glinka

- AG glass polish

- płyny do mycia: lusso, shiny, carplan

 

czy mogę spróbować np. PB SSR1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stosowałes bezpośrednio przed tą pasta?

 

ha, tu jest bajer, wcześniej lampy były starte na mokro od 800 do 2500 i potraktowane... tak. Tepmem na filcu z wiertarki :D

ta pasta z linku ładnie poprawiła wygląd ale mimo wszystko muszę poprawić robotę, bo widać rysy po grubym papierze, nawet po polerce mechanicznej...

stąd znów czeka mnie darcie od 800 do tym razem 3000, przy jak najmniejszych różnicach gradacji i uc na germanie polece...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam który z tych środków jest najbardziej ścierny

 

Meguiars Ultimate Compound

 

Meguiars Ultimate Compound

 

MEGUIARS CLEAR COAT SAFE RUBBING COMPOUND

 

Jak ktoś może to niech poukłada te produkty od najbardziej ściernych do najmniej ściernych. Mam bardzo małe koliste zarysowania i chcę je usunąć którymś z tych produktów. Korektę chcę zrobić ręcznie. Samochód to polonez caro plus kolor ciemnozielony metalic 44E.

Czy ta glinka będzie ok do nigdy nie glinkowanego lakieru http://allegro.pl/glinka-do-czyszczenia ... 61751.html A do poślizgu glinki może być zamiast QD szampon rozrobiony w atomizerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvin234, popatrz sam co ty piszesz i sam sobie odpowiedz na twoje pytanie.. CHAOS totalny - podałeś 2x UC.. Poczytaj troche i wtedy się zabierz do pracy..

Weź UC + tricolor, a do poślizgu woda + 1-2 krople szamponu. Glinka OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak to jest z rozcieńczaniem np.APC?? Jeżeli piszecie ze 1:10 (jest to stężenie 10%)to jest 1 część APC do 10 części wody!daje to w sumie 11 'części' . Jak to się ma np do litowej butelki wina 10 procentowego przecież nie ma tam 10 częsci wody i 1 częsci spirytusu!?tylko 9:1. A stężenie wódki to 1:2,5, tAK??Niech ktoś mi to naświetli(najlepiej na przykładzie alko)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.