Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

rickson, ja mam w kuchni ciemne frony lakierowane na połysk i co kilka dni przemywam QD.

Co kilka tygodni psiknę Optimum Car Wax bo szybko się robi i nie trzeba się bawić w docieranie. Po prostu lekkie przetarcie mikrofibrą i nie ma smug, a zostawia bardzo śliską powierzchnię.

 

ONR do mycia będzie OK.

 

Też myślałem o dotykowych, ale nie do lakierowanych.

Przy uchwytach za to mam rysy od paznokci jak przy klamkach samochodowych. Sam nie wiem co byłoby lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czego używac do mycia, nowych, lakierowanych frontów w kuchni żeby jak najdłużej był "jak nowe"?

Myślałem o Optimum no rinse, może jakiś QD? Wszystko na dotyk więc paluchów będzie dużo.

 

 

 

U mnie do tego służy PB Spray & Gloss, sprawdza się rewelacyjnie (zapach pasuje do domu, występuje w niedrogich butelkach 32oz, bardzo szybko się dociera). W ogóle QD w domu bardzo się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie.

Jutro robię korektę lakieru ręcznie UC Megsa ale nie mam IPA. Czy po przejechaniu UC zamiast IPA mogę przejechać polerowany element cleanerem Dodo Juice Lime Prime :o ??? żeby zobaczyć efekt.

A i przypomniało mi się:

Załóżmy że podzielę sobie taśmą klapę na kilka części tak jak do 50/50. Po odklejeniu taśmy żeby nie nie zajeżdżać tą część zrobioną - to trzeba równiutko zakleić taśmą miejsce zrobione??? Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 samochodach skończyły mi się zapaszki Ambi Pur Tobbaco.

Wyciągnąłem flakonik, z flakonika gąbczastą pałkę która zaciąga płyn i zauważyłem że można to powtórnie czymś napełnić.

Nie znalazłem niestety dedykowanego płynu ambi pur by kolejny raz to uzupełnić.

Znacie jakieś dobre zamienniki którmi mogę napełnić ponownie mały flakonik ambipura?

Mowa o tym wynalazku:

http://allegro.pl/zapach-samochodowy-am ... 58728.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.