Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wczoraj woskowałem auto, a przed woskowaniem użyłem DJ LP.

Wszystko fajnie, ale jak próbowałem robić to maszyną (DA z miękką gąbką) to na lakierze zostawał ślad i bardzo trudno było mi to dotrzeć. Przy ręcznym nakładaniu nie było problemu.

Zależało mi na użyciu maszyny, bo od korekty minęło już kilka miesięcy i mam delikatne swirle na lakierze... co robię źle? za mało cleanera na padzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak chwalimy się kropelkowaniem to podajemy kiedy był nakładany wosk i jaki przebieg. Czy przebieg ma znaczenie przy znikaniu wosku? Zakładam że nawoskowałem auto i w 3 dni przejechałem 3 tyś kilometrów świeży wosk ale duży nalot wosk znika czy dalej dzielnie siedzi jak świeży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello mam takie pytnko odnosnie wosku turtle wax w plynie czy mozna go uzyc jako QD po myciu autka. Na aucie lezy natty's red a turtle stoi I sie marnuje u kolegi w garazu bo mu zona kupila, a ja go przekonalem do troche lepszego wosku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

cyymek, Skoro to spray wax to jako QD nie bardzo jeżeli na aucie jest jakiś lekki kurz itp, ale jeżeli auto jest czyste i suche to do ożywienia efektu powinien być ok. Osobiście nie używałem więc sprawdź czy przypadkiem efekt po nim nie będzie gorszy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie plastików zewnętrznych.

 

Co na surowych plastikach zewnętrznych leży bardzo długo i je odświeża i zabezpiecza?

 

GTechniq C4 Permanent Trim Restorer - piszą do dwóch lat

Black Wow, kiedyś coś o nim pisano na forum

 

Może coś jeszcze? Może być z rynku Amerykańskiego bo tam będę owy produkt kupował.

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.