Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PB NL nie służy do czyszczenia (tzn. ma jakieś lekkie właściwości czyszczące, ale jak usyfiona kanapa to może być problem z doczyszczeniem), tylko odżywiania, nawilżania itp.

 

 

Do czyszczenia polecam jakieś dedykowane środki typu : ColourLock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyra, Po NL będziesz zjeżdżał z tej kanapy, zrób test gdzieś z tyłu ;)

 

po każdym czyszczeniu byle "cyprysem" (marketowy środek do mebli skórzanych) się zjeżdża, to na NL będzie przynajmniej bardziej luksusowo. A test nowych środków zawsze robię, żeby nie nie porobić wżerów czy innych plam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki

 

Dziś zakupiłem spojler (idzie do mnie )

Sprzedawca poinformował mnie ze wycinają go z tego zderzaka i prześlą go do mnie w takiej formie.

2648255250

 

Pytanie jak pozbyć się resztek kleju lub bo nie wiem jak będą to wycinać ale jak wytną ze zderzaka na chama to jak oddzielić spojler od resztek zderzaka ?

 

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie woskowania świeżego lakieru, a mianowicie kolega odbiera auto od lakiernika i coś mu tam wspomniał o wosku a lakiernik z 30 letnim doświadczeniem na to że na świeży lakier nie kładzie się wosków przez 1 rok ponieważ lakier jeszcze twardnieje i oddycha jakoś a warstwą wosku go przydusimy. Jak to z tym jest i co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to jest dziwne ponieważ sam lakiernik pewnie już spoleruje trochę furę że by było ładnie, lecz i tak nie wiadomo jaki będzie tego efekt :o Moim skromnym zdaniem jako raczkującego w tym temacie powinno się taki lakier zacząć zabezpieczać woskami itp aby utrzymać go jak najdłużej w jak najlepszej kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.