Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy Scholl S17+ + pad polishing będą dobre jako one step na ori lakierze VW? Da się nim wykończyć bez hologramów?

U mnie zostało delikatne holo, na początku niewidoczne pod halogenem. Położyłem cleaner, wosk i na słońcu widać minimalne holsy.

 

Ostatnio na golfie 5 uzywalem s17 z padem flexipads polishing. Zero hologramow metoda zenitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym zmyć zaschnięte APC na szybie ? są takie kropki i tzw waterspoty... benzyna ekstrakcyjna, płyn do szyb, i samo apc nie pomogło

Mam to samo :D Mi polecili Autoglym Car Glass Polish, ale nie zamawiałem jeszcze, bo nad morzem byłem :kox:

 

Ale spróbuje to octem przejechać najpierw :P

 

EDIT: Czym przejechać ekran navi w Audi? O RNS-E dokładnie chodzi, cały w mikroryskach jest ten ekran, nie wiem co poprzednik z nim robił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadarVR6 napisał/a:

Panowie czym zmyć zaschnięte APC na szybie ? są takie kropki i tzw waterspoty... benzyna ekstrakcyjna, płyn do szyb, i samo apc nie pomogło

 

Mam to samo Mi polecili Autoglym Car Glass Polish, ale nie zamawiałem jeszcze, bo nad morzem byłem

 

Ale spróbuje to octem przejechać najpierw

 

Miałem dokładnie to samo, pod ręką był "Cif actifizz" w srayu, poradził sobie świetnie - wyczyścił wszystko :-] a próbowałem to czyścić płynem do szyb itp i nie ruszało :/

 

Fr0styyy., a ekran w RNS nie jest matowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, plastikowe. jak rozumiem UC za mocne? możesz na mikrofibrze jakoś delikatnie?

 

Jeżeli plastikowe to UC będzie za mocny. Sprawdzałem na niepotrzebnym, przezroczystym kawałku plastiku i zrobił się matowy. Co do AIO na tych szybkach to nie mam pojęcia czy zda to egzamin :o Połączenie raczej nietypowe, pewnie niewiele osób sprawdzało czy AIO sprawdzi się na tym polu ;)

Pewnie lepiej zainwestować w PlastX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.