Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak swoją drogą, czy Meguiar's cleaner paste wax jest typowym AIO, czy "cleaner" jest tylko w nazwie ?
Tak, to typowe AIO. Przy czym trzeba mieć swiadomość, że jest to AIO z najsłabszym efektem czyszczącym wśród produktów AIO Meguiarsa. Niemniej cleaner nie jest tylko w nazwie.

Czy mogę nakładać go na politurę, jak mają się te właściwości czyszczące? Nie zniszczą politury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko odnośnie tych dwóch produktów.Czy któryś z nich może zastąpić Ironx-a także do użycia na lakierze?Ironx działa na feligach i na lakierze a te produkty niby tylko na felgi są przeznaczone. Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko odnośnie tych dwóch produktów.Czy któryś z nich może zastąpić Ironx-a także do użycia na lakierze?Ironx działa na feligach i na lakierze a te produkty niby tylko na felgi są przeznaczone. Z góry dziękuje za pomoc

Odpowiednik z Tenzi dla IronX to Prix tutaj temat http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=11169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy., czasem wystarczy chcieć ;)

 

Chcę, ale nie widzi mi się kupować tego wszystkiego tylko po to, żeby raz wyprać sobie wnętrze w A4 :)

 

Odkurzacz jeszcze byłbym w stanie załatwić, ale te preparaty do prania to już nie.

Kupujesz tabsy Karchera po 2zł sztuka,jak wnętrze nie jest zapuszczony bez problemów starczą ;)

Kiedyś zanim znałem forum prałem zwykłymi vanishami,tubami,czy pianką prestone i dawało radę ;)

A ciepła woda moim zdaniem konieczna,efektywność o wiele wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, czy Tenzi Alux (akurat mam na półce) nie zostawi nalotu na silniku/skrzyni, które są całe aluminiowe, nie pomalowane niczym rzecz jasna a zachlapane olejem po awarii.

Czy zaopatrzyć się w jakiś degreaser? Bo coś mi się wydaje, że APC Megsa albo Presty (które też mam) nie poradzą temu całemu olejowi, ale jeszcze nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy., czasem wystarczy chcieć ;)

 

Chcę, ale nie widzi mi się kupować tego wszystkiego tylko po to, żeby raz wyprać sobie wnętrze w A4 :)

 

Odkurzacz jeszcze byłbym w stanie załatwić, ale te preparaty do prania to już nie.

Kupujesz tabsy Karchera po 2zł sztuka,jak wnętrze nie jest zapuszczony bez problemów starczą ;)

Kiedyś zanim znałem forum prałem zwykłymi vanishami,tubami,czy pianką prestone i dawało radę ;)

A ciepła woda moim zdaniem konieczna,efektywność o wiele wyższa.

 

Dla zwykłego Kowalskiego jest po prostu czysto, ale nie dla mnie :D

 

Gdzie te tabletki dostanę?

btw. do gorącej wody to można przecież czajnik elektryczny zabrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Jak spisuje się POORBOY'S WORLD NATURAL LOOK na skórzanej kierownicy. Czy jest sens zaopatrywania się w coś innego do skór czy może do zabezpieczenia tylko kierownicy wystarczy NL?

:idea:

 

Kierownica będzie/może być zbyt śliska po NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy., czasem wystarczy chcieć ;)

 

Chcę, ale nie widzi mi się kupować tego wszystkiego tylko po to, żeby raz wyprać sobie wnętrze w A4 :)

 

Odkurzacz jeszcze byłbym w stanie załatwić, ale te preparaty do prania to już nie.

Kupujesz tabsy Karchera po 2zł sztuka,jak wnętrze nie jest zapuszczony bez problemów starczą ;)

Kiedyś zanim znałem forum prałem zwykłymi vanishami,tubami,czy pianką prestone i dawało radę ;)

A ciepła woda moim zdaniem konieczna,efektywność o wiele wyższa.

 

Dla zwykłego Kowalskiego jest po prostu czysto, ale nie dla mnie :D

 

Gdzie te tabletki dostanę?

btw. do gorącej wody to można przecież czajnik elektryczny zabrać :D

Ja tam kupowałem w hurtowni z narzędzami bhp itp. można kupić na allegro RM760.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, czy Tenzi Alux (akurat mam na półce) nie zostawi nalotu na silniku/skrzyni, które są całe aluminiowe, nie pomalowane niczym rzecz jasna a zachlapane olejem po awarii.

Czy zaopatrzyć się w jakiś degreaser? Bo coś mi się wydaje, że APC Megsa albo Presty (które też mam) nie poradzą temu całemu olejowi, ale jeszcze nie próbowałem.

 

Zostaną ciemne przebarwienia na nielakierowanych elementach metalowych, żelaznych czy też nieżelaznych.

Olej usuniesz preparatem do smoły, zakładam, że masz taki w swoim arsenale, jeśli nie to benzyna ekstrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.