Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hehe, ja wiem że aktywna pianka sobie lepiej poradzi, ale szampon nie jest dla mnie tylko dla kolesia, który nie ma pojecia o pianownicach i innych bajerach :P

 

No chyba że aktywna piana jako szampon z wiaderka ? :dontknow:

 

Opcja delewania 10ml apc i do tego szampon tez raczej nie wchodzi w gre, potrzebuje coś na gotowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , myje auto szamponem Gold Class lub Meguiars Ultimate Wash & Wax , przy ostatnim myciu zabezpieczyłem woskiem Meguiars Ultimate Liquid Wax wosk wcześniej jednak dałem politure, starczy na długo . I moje pytanie , czym teraz po kazdym myciu mogę dodatkowo zabezpieczyć czy :

 

 

 

Meguiar's Gold Class Carnauba Premium Quik Wax 473ml

 

 

 

czy

 

 

 

FINISH KARE 425 Extra Slick Final Body Shine

 

 

 

a moze jednym i drugim ?

 

CZARNA PERŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał styczność z jasną Alcantarą w Q7 ? Jeśli tak to jak zachowuje się przy czyszczeniu i jakie środki możecie polecić?

 

Alcantarę powinno się czyścić tylko środkami do Alcantary ze serii Oranje, Glipton i bardzo dobrze się sprawdza srodek AutoBrite, nie wcierać na siłę tylko delikatnie szczoteczką z włosia, a potem mikrofibra i też bardzo delikatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał styczność z jasną Alcantarą w Q7 ? Jeśli tak to jak zachowuje się przy czyszczeniu i jakie środki możecie polecić?

 

Alcantarę powinno się czyścić tylko środkami do Alcantary ze serii Oranje, Glipton i bardzo dobrze się sprawdza srodek AutoBrite, nie wcierać na siłę tylko delikatnie szczoteczką z włosia, a potem mikrofibra i też bardzo delikatnie

 

Wiem, że środkami tylko przeznaczonymi do tego. Mam raceglaze ale się kończy i właśnie zastanawiam się nad AutoBrite. Skoro piszesz, że dobrze się sprawdza to trzeba wypróbować ;) Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, czy Menzerna 4000 a megs UC jest podobne właściwości ? mam troche swirli i kilka hologramów nie chce robić pełnej korekty :) Zastanawiam sie czym to przelecieć :ad:

dołączam się do pytania i mam następne, chcę użyć UC maszynowo, jaki pad będzie odpowiedniejszy, miękki czy średni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.