Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

krzysiek555, yyyy... jak masz HDC to odpuść AIO, tym bardziej cherry glaze, który sam w sobie nie jest zły - lecz nie w tym zestawieniu.

rozumiem tylko kumpel mnie prosil zebym mu auto troszke ogarnal bez korekty i pomyslalem o tym aio ,czyli mowisz tak jak u siebie hdc i glasur?

ja u siebie co miesiac klade bo tego do konca zycia nie zuzyje chyba hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Jak usunąc niewidzialna wycieraczke z szyb?? . Próbowałem juz chyba wszystkiego łacznie z IPA :/ .

 

Benzyna ekstrakcyjna i RainX robi papa. Wiem, bo kilka dni temu zmywałem z przedniej, bo w nocy z tym jechać w deszczu to jakaś porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałem na próbę APC Temachem. Na opakowaniu jest napisane, że do wnętrz 1:50. Mogę spróbować 1:10, czy to ryzyko?

APC rozcieńczyć i aplikować nasączoną roztworem MF, czy jak?

I czekać chwilę, z minutę, czy od razu drugą, czystą MF wycierać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek_135, Czego od razu 1:10 ? Sprawdź jakie stężenie będzie odpowiednie dla czyszczonej powierzchni, bez sensu będzie jechanie tego dużo mocniejszym roztworem niż trzeba.. sprawdź na wszelki wypadek w malo widocznym miejscu czy nie sieje zniszczeń twoja mikstura :D

APC rozcieńczyć i aplikować
butelka + atomizer

Chwilkę poczekaj, tylko tak żeby czyszczona powierzchnia nie zdążyła wyschnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Panowie... mam banalne pytanie. Po suszeniu samochodu (np. Fluffy) ręczniki w czymś płuczecie czy tylko do wyschnięcia zostawiacie? Chodzi mi o to, żeby swoich właściwości nie straciły.

 

Piore co kilka uzyc jak juz widze ze sa troszke brudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek_135, Czego od razu 1:10 ? Sprawdź jakie stężenie będzie odpowiednie dla czyszczonej powierzchni, bez sensu będzie jechanie tego dużo mocniejszym roztworem niż trzeba.. sprawdź na wszelki wypadek w malo widocznym miejscu czy nie sieje zniszczeń twoja mikstura :D
APC rozcieńczyć i aplikować
butelka + atomizer

Chwilkę poczekaj, tylko tak żeby czyszczona powierzchnia nie zdążyła wyschnąć.

 

1:10 to chodziło mnie o stosunek APC:woda.

A po czym mam widzieć, czy dane stężenie jest ok? Ogólnie auto czyste w środku, tylko np. plastik trochę, jakby lepki, coś w stylu, jak człowiek się spoci i się opiera o coś, to po dłuższym czasie taka powierzchnia jest taka nieświeża i delikatnie się klei. Tak samo skórzana kierownica. Chcę się tego pozbyć.

 

Wczoraj trochę walczyłem przy stężeniu 1:50 ( APC:woda ) i jakoś tak w moim odczuciu za słabe to było.

 

Z zewnątrz atomizerem to rozumiem, ale w środku tak trochę bym chlapał wszędzie, a nie chcę np. tapicerowanych obić tym czyścić, wchłonie się trochę i jak to wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, fireman, chcąc umieścić posta pod postem, automatycznie forum chciało mi je połączyć w jeden (z notką "dodano..."). Nie było na to rady, dopóki snap nie skomentował połowy relacji, za co mu dziękuje! :D Wtedy mogłem dodać drugi post i relacja jest kompletna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.