Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Posiadam myjke Nilfisk C110 z dwoma dyszami - zieloną i żółtą. Dzisiaj z żółtej wypadła mi kulka/wkładka odpowiedzialna za rozpraszanie strumienia.

 

Czy ma ktoś pomysł czy da się to czymś zastąpić albo gdzie ewentualnie szukać odpowiedniej, pasującej końcówki/dyszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle IPY co 3M ?

 

Patryczek każda pasta mniej lub bardziej wypełnia i co ciekawe, to IPA też potrafi zagrać detailerowi na nosie... :D Ale w "szol" jest lepiej, bo 3M to kabaret jeśli chodzi o "ściemnianie" przy korektach... :D

 

p.s. zrób panel najlepiej jak potrafisz, wylej 200 ml ipa, zetrzyj na glanc i pryśnij wodą...fajne kropelki? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, Po futrze polecam użyć jeszcze raz FC+ na twardym padzie, żółty korek i żółty pad mogą sobie nie poradzić z tym ,,bałaganem`` po futrze.

FC+ jest mistrzem maskowania ...pasty schola z pewnością mniej wypełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po myciu auta zostają waterspoty i cały blask znika :P Po wysuszeniu samochodu spryskać go QD i wycierać delikatną mikrofibrą? Pytam, bo nie jestem w 100% pewny :P

A może auto jest myte na słońcu? Przerabiałem temat plam po wodzie... Najlepsza opcja to myć wtedy, gdy lakier jest zimny, szybko wycierać, w zakamarki uderzyć powietrzem z kompresora, by później woda nie wyciekała, następnie QD i jest bajka ;) Teraz trudno o waterspoty nawet na lakierze bez wosku - oczywiście wtedy schodzi więcej ręczników, nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.