Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

koledze w CBR na przedniej owiewce 'odprysnal' klar (obszar moze 5x5cm). widac strasznie granice miedzy dobrym lakierem (polysk) a lakeirem bez klaru (mat). teraz pytanie - co z tym zrobic? zetrzec troche ta 'granice' i psiknac bezbarwnym czy co? czy lepiej oddac w rece lakiernika? motor podjedzie na 'odszczurzanie' i nie wiem czy cos probowac czy oddac do lakiernika? :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupie pytanie :idea: ale w poradniku tego nie znalazłem. Czy po glinkowaniu, a przed korektą należy jeszcze raz umyć dokładnie auto ?

 

niektorzy przecieraja, niektorzy plukaja woda, niektorzy myja. zalezy czego uzywasz pod glinke, ja plukam woda (tj. karcherem) i wycieram do sucha. jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Ktoś się natchnął na identyczne lub podobne urządzonko w jakimś polskim sklepie czy gdziekolwiek czy koszty transportu nie były wyższe niż samego towaru? Link: http://www.autogeek.net/lug-nut-cleaning-combo.html

Obrazek

 

Dobry patent. Nie wiem gdzie to kupić i czy w ogóle jest dostępne w Polsce ale jeżeli nie a przesyłka jest droga (nie sprawdzałem) to można pomyśleć o zamówieniu grupowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Ktoś się natchnął na identyczne lub podobne urządzonko w jakimś polskim sklepie by gdziekolwiek czy koszty transportu nie były wyższe niż samego towaru? Link: http://www.autogeek.net/l...ning-combo.html

yyyy, a co to jest i do czego służy? Bo nie moge sobie wyobrazić... :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaban, a co masz teraz w arsenale? Jest pad cutting i menzerna fg500/pg1000?

Do ostrej korekty 500tka lepsza.

 

Mam na obecną chwilę fg 500 i 3000 po 250ml, średnie pady i wykańczające. Dokupię do tego może jeszcze troche fg500 i twarde pady. Za futro wolałbym się jeszcze nie zabierać... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje szybkiej odpowiedzi

 

dopiero wczoraj znalazłem czas aby doprowadzić do ładu zimówki

 

Po umyciu aplikowałem dressing VP TTD i kapnęło mi na felgę, został tłusty ślad. Nie mam już możliwości ponownego mycia a chciałem dziś nawoskować. Pytanie: czym to odtłuścić? Benzyną ekstrakcyjną, czy wosk się będzie trzymał? Spirytusem? IPA niemam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest orientacyjny koszta zabezpieczenia podwozia? Dziś byłem u mechanika i usłyszałem,że z jego środkami,to cena 380 zł...opłaca się za tę cenę? Mondeo kombi małe nie jest,ale cena jak dla mnie mało atrakcyjna. Kanał mam, zapał mam, chęci są,więc chyba zrobię to samemu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.