Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4 dzięki za odpowiedz

a mógłbyś mi napisać swoje stężenia APC i przykłady ich użytkowania ?

bo jakiś czas temu zadałem takie tu pytanie i poradzili złotą radą żeby przeszukać forum no i szukam szukam i jedynie znalazłem

1:10 - owady oraz kokpit w środku auta

1:4 - mocne zabrudzenia oraz felgi

i to na tyle ;)

piszę dlatego żeby nie zaszkodzić sobie APC tylko pomóc

Zalezy jakie masz apc np ja 4 nano predatorem czyscze skore i deske rozdzielcza w mocno brudnym aucie 1:3 ale np z surfexem hd w tym stezeniu nie zblizylbym sie do wnetrza z tym stezeniem tylko 1:10 wiec wszystko zalezy od agresywnosci produktu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tani miernik pokazuje w trybie 0:1

 

albo jest kit, albo nie :)

 

Średnie i drogie, to juz inna bajka.

 

Na mojej dzisiejszej KIA Ceed , wychodziło średnio tanim 70 - 90, auto nie mazane drugi raz, oceniam pare procent na błąd pomiaru tylko w którą str? :?

 

I nie ma źle z twardością :) można se poużywać średnim padem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję małych padów 80mm. Obecnie korzystałem z tych od firm 3m i urban, ale zastanawiam się nad tymi od fexipads. Czy ktoś z was miał możliwość porównania tych od 3M z Flexipads'ami? (Głównie chodzi mi o trwałość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie kolejne pytanie, tym razem raczej do osób zajmujących się obróbką zdjęć:

Jaki możecie polecić program, oprócz PS, w którym można wrzucać hurtowo znaki wodne do zdjęć(czyli zaznaczam cały katalog zdjęć, miejsce w ktorym na zdjęciu ma być znak wodny, jego rozmiar i wio). Próbowałem już kilku dostępnych na rynku darmowych, ale zawsze jakieś kwiatki wychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z aktywną pianą. Otóż jak pewnie już się nie raz przekonaliście, po umyciu auta na bezdotykówce - zostaje na aucie delikatny nalot pyłu który nie schodzi z auta. Nieważne czy jest wosk czy sealant czy to tam jeszcze. Zwłaszcza widać to na ciemnych lakierach(metalicach) i na srebrnych (nie wiem jak na białych).

Moje pytanie brzmi: czy dobra aktywna piana jak valet pro neutral snow i podobne (magic foa etc.) dedykowane do detailingu są w stanie usunąć ten nalot.

Wcześniej robiłem to tak że myłem auto rękawicą na dwa wiadra raz na miesiąc, a na bezdotyku raz w tygodniu. Być może aktywna piana lepiej usuwa ten pył?

Nieważne czy pianownica ręczna czy pod karcher.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratt jakieś dwa miesiące temu kładłem wolfganga na firmowy clenaerze i do tej pory siedzi jak wściekły a kumpel który "macał" samochód po aplikacji był pewny że to coś z woreczków, niesamowita śliskość lakieru i na srebrnym dodał szklistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.