Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy jest jakiś środek do użycia przed bezdotykiem który poradzi sobie z setkami roztrzaskanych much na masce, zderzaku i szybie ? ;) Coś łatwego w aplikowaniu czyli np w atomizerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Surfex'em od BH można czyścić skórzaną tapicerkę? Oczywiście w jakimś małym stężeniu, np.: 1:100.

1:100 chyba za małe będzie, ja bym spróbpwał 1:10 na małym kawałku ew 1:20, G101 czyściłem 1:8 skórę i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku możesz rozwinąć temat? najpierw robie dwa wolne przejazdy później kilka na wyższej prędkości i ostatni znów na wolnych obrotach.

 

na futrze 500 ładnie się wypracowuje ale już na padach zostają smugi po skończonym przejeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do kupna Collinite 476 (266ml)... mógłby mi ktoś powiedzieć, na ile razy starczy mi mniej więcej taki wosk? Samochód to średniej wielkości hatchback... nie mam doświadczenia w aplikacji. Nie chcę wydać 70 zł na jedno położenie przy starym samochodzie :) Nie oczekuję dokładnej liczby - ale Ci bardziej doświadczeni z pewnością wiedzą, ile się tego mniej więcej używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę montował maty grzewcze, więc tapicerka z foteli będzie ściągana. Czy w takim wypadku najlepiej wyprać welur w pralce czy jednak mimo ściągnięcia materiału zostać przy środkach typu Nielsen Nap Low Foam czy VP Heavy Duty Carpet Cleaner? Ekstrakcji na stanie brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam maszynę Einhell BT-PO 1100 E, nada się dla raczkującego jeśli chodzi o pracę z maszyną, np. przy nakładaniu cleanera lub przy korekcie? Regulacja od 1000obr jest wystarczająca? Bo z tego co czytałem, to maszyna ma dość dobre opinie, jak za te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.