Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No w sumie racja nie pomyślałem o tym.

 

paluch - nie korzystałem z tego. Dopiero wiesz zbieram wiedzę. Nawet nie wiem jak glinki użytkować. A co do swirlxsów na karosce to one leżą na lakierze czy na CQ ?

 

Jeśli kwarc jeszcze u Ciebie jest to podejrzewam, że leżą na nim a nie na lakierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja nie pomyślałem o tym.

 

paluch - nie korzystałem z tego. Dopiero wiesz zbieram wiedzę. Nawet nie wiem jak glinki użytkować. A co do swirlxsów na karosce to one leżą na lakierze czy na CQ ?

 

Jeśli kwarc jeszcze u Ciebie jest to podejrzewam, że leżą na nim a nie na lakierze ;)

 

 

A załóżmy że on jest to mogę je jakoś usunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson - Dzięki.

 

paluch - A jak wyczyszczę lakier glinką i przejadę RELOAD-erem to poprawi się CQ jeśli po glince mnie nie będzie zadowalał oczywiścię. Później na to mogę walić wosk bez problemu ?. Przez cały rok nic nie nakładałem więc trochę stracił kolor połysku.

 

 

A co do kurzu jesteście mi w stanie coś polecić ?

 

A jest taki płyn lub coś co usunie mi lakier z uszczelek ? Mam w maszynie budowlanej pomalowane uszczelki razem z kabiną i chciałbym to jakoś usunąć ponieważ nie mogę dostać nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co byście polecili do Laguny III (Czarna perła) z dostępnych środków AG SRP, jako AIO i Pete's 53 lub Colli's 476 patrząc na stan lakieru to jest on dość miękki tyle jest na nim rysek nie patrząc na swirle (SRP ręcznie - polerki brak :oops: )

Auto myte jest tylko ręcznie jest dostęp do PH neutral szamponu ;)

 

PS. AG SRP robimy twardszą czy miększą stroną tri-colora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.