Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie powinno być ciśnienie w oponach:

przód: 225/40/18

tył: 255/35/18

Teraz mam 2,5 z przodu i 2,3 z tyłu

Auto to e46 touring

 

takie jak podaje producent (wlew paliwa albo drzwi kierowcy), a jak chcesz pojeździć bardziej agresywnie to pompujesz trochę mocniej, gdzieś tak do 3 atm (chyba że na oponie jest podane mniejsze jako maksymalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja polerka DA Megsa G220 zaczęła dzisiaj po kilku godzinach pracy pogwizdywać, nie zawsze, ale przeważnie na wyższych obrotach lub w niektórych położeniach. Co to może być ? Jakieś łożysko się kończy, albo może powienienem ją jakoś przesmarować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lookasz, U mnie trim restorer najlepiej wyglądał gdy nakładałem go na czystą powierzchnię (umytą APC) za pomocą aplikatora z mf. Czyli czyścimy tworzywa, czekamy aż wyschnie, PB TR na aplikator, nakładamy, czekamy aż przeschnie i nakładamy drugą warstwę. Dopiero po drugiej warstwie nie było smug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Potrzebuje na jutro środek do wnętrza do plastików. Czasu nie mam zbyt wiele bo środek muszę mieć na rano jak otworzą sklep, więc żadna wysyłka nie wchodzi w grę. Jedyny sklep jaki wchodzi w grę to Meguiar's bo mam pod ręką.

Wnętrze VW Touran. Nie wiem tylko co wybrać, bo nie chce nic świecącego, tylko ładny satynowy odświeżony wygląd plastików. Czy ten Natural Shine Protectant będzie dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostek73 Dzięki za info :)

powiedz mi jeszcze, jak możesz i znasz odpowiedź, czy bold & brigth nadaje się na uszczelki? to środek to opon, czyli do gumy, ale jak go nałożyłem na uszczelki to zostawały gdzie-niegdzie smugi. ogólnie nic nie poprawił się ich wygląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lookasz, osobiście nie mam (nie używam) tego środka. Ma go mój brat i szczerze mówiąc nie jest zbyt zadowolony z trwałości na oponach (jest on na bazie wody). Do uszczelek według mnie jest lepszy jakiś preparat na bazie silikonu. Aby nie zostawały smugi trzeba go rozetrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookasz, do uszczelek srednio sie nadaje, moze troche na lato zeby je odswiezyc ale na zime nie chroni przed zamarzaniem. Do oszczelek polecam zwykla wazelina kosmetyczna - odzywia i poprawia wyglad za jednym razem.

Jak do tej pory bylem zadowolony z B&B tak po tej wiosnie mam niesmak co do trwalosci tego srodka. Warto wspomniec, ze wyszla 2 wersja B&B - w zelu. Pytanie czy zmienila sie tylko konsystencja czy tez i zawartosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.