Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Dystrybutor
danielek., http://www.urban-lack.com/index.php?p=h ... _polerskia rodzaj Honey bardzo fajne.

 

Kupiłem właśnie frezowaną białą ciekawe jak się będzie spisywać z FG500 :o

 

Małe sprostowanie- gąbka URBAN frezowana to nie jest Gąbka Honey ;) Kolega chyba zakupił te gąbki: big-11.jpg

 

Frezowanych nie wprowadzamy do sklepu ;) Honey'a polecamy z czystym sumieniem, o frezowanych nie możemy nic powiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., http://www.urban-lack.com/index.php?p=h ... _polerskia rodzaj Honey bardzo fajne.

 

Kupiłem właśnie frezowaną białą ciekawe jak się będzie spisywać z FG500 :o

 

Małe sprostowanie- gąbka URBAN frezowana to nie jest Gąbka Honey ;) Kolega chyba zakupił te gąbki: Obrazek

 

Frezowanych nie wprowadzamy do sklepu ;) Honey'a polecamy z czystym sumieniem, o frezowanych nie możemy nic powiedzieć ;)

 

Kupiłem dokładnie białą ze zdjęcia natomiast gabke honey proponował ktoś jako sprawdzoną.

Nie wypowiem się na temat frezowanej ponieważ nie mam żadnego doświadczenia w polerowaniu jedyne co zauważyłem to że zebrała lepiej świrle z Seatowskiego lakieru niż pomarańczowa Farcela.

Można wiedzieć czemu nie wprowadzacie ich do sprzedaży? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na padzie polishing skacze mi polerka przy menzernie 500. Lakier czysty, pad nowiutki dopiero rozpakowany, 4 ziarnka pieprzu pasty na padzie, rozsmarowany, wolne obroty, docisk lekki, pad prosto przyklejony. Polerka pod kątem ptostym. Pad finishing z menzerną 3000 2 ziarnka pieprzu i chodzi gładko. Nie wydaje mi się że za duże tego FG nałożyłem. Jakieś inne pomysły?

Dodam że gabki waflowe jak 3m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, który cleaner z niżej wymienionych w największym stopniu usunie utlenioną warstwę czerwonego lakieru (który jest aktualnie bardziej różowy) i przywróci jego właściwą głębię?

1. AF Tripple

2. VP Achilles Prep

3. SRP

4. DJ Lime Prime

5. PB Professional Polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.