Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fr0styyy., Cleaner raczej wypracowujesz aplikatorem a potem ścierasz MF :)

1 aplikator to mało, bo nawet jak się pobrudzi, czy będziesz uzywał dwa środki i kłopot.

 

Zasada jest prosta, aplikatorów warto mieć tyle ile środków które potrzebują ich do wykorzystania + jeden czy dwa w zapasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie :P A ten szampon od Megsa dobry będzie na początek? Jeszcze 2 wiadra do tego dojdą.

Na innym forum powiedzieli mi, żebym sobie odpuścił tą rękawicę Megsa i zainwestował w tą od Car Pro, ale kurde ona kosztuje prawie 100 zł ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - wszystko zależy od tego ile masz do wydania - Ja mam rękawicę Megsa i dobrze mi się z nią pracuje, chociaż wcześniej pracowałem z gąbkami więc nie mam porównania do Car Pro. Warto zainwestować też w Grit Guard do wiadra. Szampon od Megsa jest dobry, ja preferuję Duraglossa 901 - za jego zapach i pienistość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze ? rękawica jak rękawica, to nie jest tak że rękawica Megsa jest zła bo i nią dobrze umyjesz auto - najważniejsze jest to żeby robić to z głową, często pukać i stosować dwa wiadra - zawsze !

 

ten GoldClass od Megsa to dobry produkt

 

Fr0styyy. napisał/a:

zainwestował w tą od Car Pro, ale kurde ona kosztuje prawie 100 zł ;p

 

 

Ale warto

 

i to jest prawda, z doświadczenia wiem że trzeba czasami dorzucic do czegos lepszego, bo to się potem zwraca, niestety nie jest to tanie hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Takie pytanko czy zestaw dla Vectry B z lakierem ciemno zielonym będzie dobry, alby trochę wydobyć z niego blasku:

czyszczenie:

Glinka valetpro

zabezpieczenie:

T-Cut Color Fast

Wosk

SONAX Xtreme Wax 1 i Dodo Juice Blue Velvet Hard Wax

Wiem że polacena są tu srodki znacznie droższe, ale czy te które napisałem(koszt ok 150zl) daja tez cos autku?

Pozdrawiam

To może zainteresuj się AIO, ukryjesz trochę rysek i wydobędziesz blask. Ewentualnie patrz na dzial Sprzedam, można czasem coś wyhaczyć, nawet teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.