Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

To jest moj zestaw aplikatorow, odgadniesz czy mam sonusa, chemical guys czy monstera, gdybym wczesniej nie napisal?

 

dsc03683640x480i.jpg

 

ZÓŁTA strona to CUTTING, CZARNA strona to FINISHING

 

LK: żółty - cutting, biały - polishing, czerwony - finishing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oba dzialaja podobnie ale ten nowy nie wyglada tak atrakcyjnie :) i kolor tylko na zdjeciu jest prawie identyczny w rzeczysitosci nie jest taki ladny niebieski jak old-edition. Mam tez waflowego azura i tez sobie chwale, jest tez swietnie wykonany - obszycie satynowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać róznice, ale nieważne jak wygląda, jak z pracą z nimi? Tak samo dobrze wchłaniają?
ja nawoskowane auto, flufferem wycieram do sucha bez żadnego problemu i szczerze, nie widzę poza wyglądową stroną żadnej różnicy w wchłanianiu. Co do samych mikrofibr to często jest tak że jedna firma szyje dla kilkunastu sprzedawców ręczniki, tak naprawdę to sprzedawca definiuje gramaturę, obszycie, metkę lub jej brak itp, prosty przykład- dzisiaj serwis sprzątający podrzucił mi 15 (chciałem 5...) mikrofibr 40x40, faktura i wykonanie nie dawało mi spokoju, sprawdziłem w domu i jest to dokładnie fluffy w mniejszym wydaniu za 3,99. Zadzwoniłem do producenta i robią oczywiście 90x60 i z jakim obszyciem sobię tylko zamarzę- teoretycznie mógłbym zrobić sobie dokładnie taki sam ręcznik jak można kupić w większości sklepów detailingowych. Wniosek taki że nie można zdecydowanie powiedzieć że ktoś kogoś podrabia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wpisujesz tekst o odpowiedniej treści i wysokości w programie komputerowym -> drukujesz -> wycinasz odpowiedni rozmiar -> podklejasz z jednej strony (tej bez napisów!) taśmą dwustronnie klejącą, taką jak do wykładzin bo cienka jest -> naklejasz na butelkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, nakładałem wosk, i gdy miałem praktycznie za 10 min wycierać spadł mi z nieba deszcz, wosk na aucie i wlczyłem z tym - MF, potem QD...

 

Czy możliwe że mogło osłabić to wosk ? Nakładać jeszcze raz ?

Na pewno oslabilo to wosk. Jesli masz taka mozliwosc i checi naloz go ponownie jak najszybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.