Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie mam :D Ojciec w Niemczech był to kupił jakiś zestaw kosmetyków firmy Stark.

Jakieś Auto-Hochglanz-Politur, Felgen-Reiniger, Instekten-Enteferner i Cockpit-Pfelge :)

 

Ktoś powie co jest co i do czego służy? I czy opłacało się dać za to 6€? :D

 

Sory ,że muszę to napisać ,ale testowałem tą politure z ciekawości i to jest totalny szit :P

 

Czego wymagać za 6€ :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do Was .... Czy ten szampon normalnie się tak zachowuje ?

 

Chemical Guys Citrus Wash and Gloss

 

da9172e1fc2f3355.jpg

 

PO dosyć mocnym machaniu butlą, wrócił tzn chyba wrócił po pierwotnej konsystencji bo jaki on ma być to ja nie wiem, jest zaje*** gęsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu pierwszy raz nakładałem Rain-Xa na szyby. Przed dwa dni miejscami pojawiała się mgiełka, którą dopolerowywałem. W deszczu widzę, że po przetarciu wycieraczkami mgiełka jest nierównomierna, więc pewnie coś nie tak z aplikacją. Pytanie: jest sens po takim czasie nałożyć 2 warstwę czy lepiej ściągnąć to co jest i zrobić na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak samo jak ty masz zamiar czyli użyłem UQD do glinki megsa. Poślizg był ok brud został zebrany, ale zostały paskudne zacieki, które zeszły dopiero po cleanerze. Z tego co się później dowiedziałem to UQD nie jest pod glinkę.

 

Ponawiam wcześniejsze mojej pytanie, a mianowicie jak wpłynie na nw AG glass polish?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ziomek4007, tak jak napisał Pawel - "nada się" ale nie jest do tego przeznaczony. Po pierwsze szkoda kasy a po drugie zostawia smugi. Kup zwykły QD albo miksuj wodę z szamponem.

Butelkę z atomizerem już masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.