Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

cocolino, sama IPA sprawi, że lakier będzie "tempy"

dobrze byłoby położyć pod #16 jakiś syntetyczny cleaner - będzie dłużej leżał

 

Edit:

ze specjalistami od #16 oczywiście nie będę dyskutował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100Ml wosku, na ile woskowań mógłbym liczyć nakładając cieniutkie warstwy?. (Tak na oko, wiem ze to zalezy od wielkosci auta i tego kto jak woskuje).

 

np. EGP zużyłem 50ml na moje Volvo i Astrę II, ale wprawy to ja nie mam ;)

testerem FK zrobiłem już 2 auta i 2 kpl. alusów i ok.połowa jeszcze została.

Lepiej 2 cienkie warstwy nałożyć niż męczyć się ze zbyt dużą warstwą przy polerowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwejk, i później płacz, że wam Duragoss 111 nie trzyma.... Wywal te SRP z tej kombinacji. Zastosuj 601 przed 111 wg instukcji. Auto Finesse zastąp DG652. AF o ile idelanie nadaje się pod woski dobrze zadbanych lakierów o tyle jest zbyt delikatny, do zauważalnych popraw korekcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sie zastanawialem czy wogole ma to sens i nie bylem pewny, myslalem ze dobrze by bylo odtluscic powierzchnie:).SJakedlatego wolałem zapytac ,przed zima po samym SRP nalozylem #111 i nie trzymal sie najlepiejale wydaje mi sie ze bylo za zimno i za krotka przerwa miedzy SRP a #111.

 

[ Dodano: 30 Marzec 2012, 12:52 ]

Najgorsze jest to ze własnie zamowilem AF ,a tak dlugo myslalem zeby wziac 601 i powinienem tak zrobic.

Brak korekty u mnie dlatego stosuje SRP lepioej to wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :D Ojciec w Niemczech był to kupił jakiś zestaw kosmetyków firmy Stark.

Jakieś Auto-Hochglanz-Politur, Felgen-Reiniger, Instekten-Enteferner i Cockpit-Pfelge :)

 

Ktoś powie co jest co i do czego służy? I czy opłacało się dać za to 6€? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-Hochglanz-Politur, Felgen-Reiniger, Instekten-Enteferner i Cockpit-Pfelge :)

 

Po samej nazwie można zrozumieć że :

Auto-Hochglanz-Politur - politura,

Felgen-Reiniger - płyn do mycia felg,

Instekten-Enteferner - płyn do usuwania owadów

Cockpit-Pfelge - środek do kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :D Ojciec w Niemczech był to kupił jakiś zestaw kosmetyków firmy Stark.

Jakieś Auto-Hochglanz-Politur, Felgen-Reiniger, Instekten-Enteferner i Cockpit-Pfelge :)

 

Ktoś powie co jest co i do czego służy? I czy opłacało się dać za to 6€? :D

 

Sory ,że muszę to napisać ,ale testowałem tą politure z ciekawości i to jest totalny szit :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.