Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
na forum wiekszosc chwali swoje i ak na prawde cięzko wybrac cos dla siebie a testerów do zakupu mało zeby na swoim aucie próbowac tego wszystkiego wiec po mału będą brnął przez to

 

 

Skoro większosć chwali swoje ( nie do końca chyba wiesz co to znaczy, bo to określenie pasuje co najwyżej do sprzedawców) , to czemu oczekujesz że po podaniu 4356 propozycji w różnych innych tematach, teraz nagle padną inne ? Zaczniemy "chwalić cudze" ?

 

 

Ludzie, trochę pomyślunku :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Orientuje się ktoś czy da się kupić jeden dywanik w aso? zmieniłem auto i dywanik kierowcy jest od innego kompletu :cry:

 

Ja zamawiałem niedawno do BMW w Inchape i nie robili mi problemów ;)

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 15 Marzec 2012, 15:39 ]

"12. Niedopuszczalne jest umieszczanie w podpisie i profilu użytkownika treści opisanych w punktach 9 i 10 niniejszego Regulaminu oraz zbyt dużych obrazków powodujących nieczytelność poszczególnych wątków.

 

UWAGA !!!

 

Podpis (razem z obrazkiem) nie powinien przekraczać rozmiaru 4 linijek tekstu.

Maksymalny rozmiar obrazka/bannera umieszczonego w podpisie to 550 px × 70px i wielkości <=50kB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend zabieram się za test TGG i mam mały dylemat odnośnie przygotowania szyby tj chciałem troszkę oczyścić/przepolerować szybę maszynowo ale nie wiem czym będzie lepiej:

1. SONAX preparat do polerowania szyb

2. Pasty Menzerny: FG500, PF2500, SF4000

chciałem to oblecieć futrem bo szkoda mi brudzić pady :P no i może przy okazji zniknie parę drobnych rysek :o całość po wszystkim zostanie przetarta IPĄ 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie komore silnika splukiwac karcherem na zapalonym silniku czy zgaszonym bo sa podzielone opinie, z gory dzieki
jesli masz na mysli BMW z podpisu,to zawsze myje na zgaszonym, 320,325,328 i teraz m3 zawsze tak robilem. Pozniej mocne podmuchy powietrza,odpalam i dalej dmucham :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.