Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że ten model B&D da rade.. tak jak pisałem maxxx 10 aut tygodniowo więc myślę że to nie jest aż tak dużo i da radę.. jakby co to jest gwarancja na 2 lata.. ;)

Bo za 2 lata to już będzie gotówka na coś "solidnego"a i potrzeby będą o wiele większe. Więc myślę że na rozwiązanie tymczasowe i możliwe na mój budzet przeznaczony na ten sprzęt będzie ok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herusek14, posiadam B&D PW 1400 K PLUS kupioną w Tesco za całe 179 zł i działa do dziś bez problemu. Idealny stosunek jakości do ceny, lepszego kompromisu raczej nie znajdziesz. Co do samej jakości i wykonania, to nie ma tragedii, złączki bardzo solidne mimo tego, że są plastikowe, nic nie cieknie, jedynie co mnie boli to 5 m wąż, który jest nie co krótki, ale za taką sumę mogę z myjką do okola auta polatać. Do prac przy domu/garażu idealne rozwiązania + możesz dokupić dobra pianownicę na allegro około 150 zł.

 

Można bez problemu dołożyć 5m, ja tak zrobiłem po pierwszym myciu bo mnie denerwowało przekładanie myjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PB QD+ jest lepszy w pracy i ma fajniejszy zapach, gumy balonowej czy cukierków, megsowy ma zapach cytryny z tego pamiętam, megs final inspection z tego co widzę to coś w połączeniu qd z ipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.