Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Użyć odkurzacza piorącego :)

 

 

no to nie można napisać żeby odessać odkurzaczem?? a nie wymyślać jakieś dziwne słowa?? nie to że nigdy nie słyszałem takiego słowa, ale co ono oznacza w car detailingu to nie wiedziałem. teraz już wiem dzięki za wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy np można to spryskać wodą z atomizera i później odessać odkurzaczem?? taka alternatywa...

można, sam tak kilka razy robiłem, wiadomo że nie to samo co prawdziwy ekstraktor, ale dużo lepsza opcja niż wcieranie brudu głębiej przy pomocy szmatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Na norweskim forum w tym temacie: http://www.detailersclub.no/forum/topic ... erlinetta/

 

Zauwazylem fajny przyrząd do wgniecen:

 

Obrazek

 

Mozna to dostac w PL ? Jak sie to nazywa ?

 

pzdr.

 

Co w nim fajnego?

 

domowym sposobem usunalbym sobie dwa wgniecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czemu tak mało jest ofert w dziale sprzedam.......swój Arsenał.. :D

 

bo teraz wszyscy są na etapie gromadzenia zapasów

dopiero jak przyjdzie wiosna / lato i zorientujemy się, że jesteśmy tak obkupieni że starczy nam tego na 5 lat - zaczniemy sprzedawać

a jak pojawią się fajne oferty w dziale sprzedam to znów zaczniemy kupować i i tak ostatecznie skończymy sezon z arsenałem na 10 lat :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak mało jest ofert w dziale sprzedam.......swój Arsenał.. :D

 

bo teraz wszyscy są na etapie gromadzenia zapasów

dopiero jak przyjdzie wiosna / lato i zorientujemy się, że jesteśmy tak obkupieni że starczy nam tego na 5 lat - zaczniemy sprzedawać

a jak pojawią się fajne oferty w dziale sprzedam to znów zaczniemy kupować i i tak ostatecznie skończymy sezon z arsenałem na 10 lat :lol::lol::lol:

 

Co w konsekwencji i tak zimą będzie oznaczać kolejne zakupy i zbrojenie na sezon... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na norweskim forum w tym temacie: http://www.detailersclub.no/forum/topic ... erlinetta/

 

Zauwazylem fajny przyrząd do wgniecen:

 

Obrazek

 

Mozna to dostac w PL ? Jak sie to nazywa ?

 

pzdr.

 

Co w nim fajnego?

 

domowym sposobem usunalbym sobie dwa wgniecenia :)

 

Nie ludzilbym sie na Twoim miejscu ;) To nie takie proste jak mogloby sie wydawac. Owszem, moze i troche ta blache wyciagnie, ale albo skonczysz z 'gorka' albo z bardziej pofalowana blacha. Jezeli wgniotka zostanie calkowicie usunieta tym toolem, to rownie dobrze mozesz to zrobic palcami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomino, Nie jest to woda destylowana to na pewno.

Jest to woda pozbawiona minerałów z naciskiem na CaCo3 które jest usuwane na dwa sposoby.

Fizycznie przez dekarbonizację katodową bądź chemicznie przez dodanie do obiegu koagulantu i wytrącenia związków.

W 99% stosowana jest metoda druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem, czy ten zmiękczacz to nie jest coś, czego nie chcę mieć na lakierze/szybach. Często po płukaniu wstawiam samochód od razu do garażu (muszę tylko przejechać na drugą stronę ulicy), i nie cała woda spłynie tylko potem wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo trochę lepiej wygląda po demineralizowanej :)

Na poprzednim samochodzie zrobił mi się dziwny osad na przedniej szybie tam gdzie nie zbierają wycieraczki, ciężko go było usunąć. Bałem się, że to od tego, ale to pewnie od złego płynu do spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.