Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ponadto, chciałbym kupić także komplet mini-narzędzi, także w lidlu od 30 stycznia:

Obrazek

 

Co myślicie? Warto? Jakieś sugestie co w podobnej cenie można lepszego dostać?

 

Kolego z tymi narzędziami to sobie szczerze odpuść z względu na kosmiczną cenę. Wiem co mówie bo kiedyś nimi handlowałem, często gęsto idzie znależć taki zestawik w sklepach typu wszytsko po 4,5. A jak chcesz to moge poszukać ich gdzieś u siebie tylko że wysyłka więcej wyniesie niż są one warte. Podsumowując tandeta NIEWARTA zainteresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dw4463757, Przez 12 lat mycia aut nie zdarzyło mi się.

Mocno zasadowe preparaty owszem lubią w dużych stężeniach wyjaławiać zewnętrzne "gumy" ale APC zwykle jest bezpieczne bez szkodliwego wodorotlenku sodu.

Myj śmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość, żeby apc pouszkadzało uszczelki?

 

up :)

 

no wiesz, uszkodzenie uszkodzeniu nierówne, więc ciężko powiedzieć co masz na myśli.

Generalnie działając jakąkolwiek silną chemią na gumę jej nie pomagasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chcialem sprawdzić jaka moc drzemie w APC Megsa i sprawdzałem je bez rozcieńczenia, w stosunku 1:0,5 i 1:1 z wodą. Efekt: zniknęły mi napisy na podkładce pod tablicą rejestracyjną a plastik z czarnego zrobił się biało siwy :evil: . Ale APC nie ma aż tak destrukcyjnego działania żeby zniszczyć uszczelki, tzn jedynie je mocno wysuszy...poźniej trzeba wszystko po uzyćiu nawilżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić zbędnego śmietnika i zakładać niepotrzebnie tematów. Potrzebuje czegoś dobrego do wyczyszczenia wykładziny bagażnika. Nigdy mi się tam nic nie wylało, ale błoto, piach i inne takie rzeczy przez bagażnik się już przewinęły i wygląda to coraz gorzej. Tapicerkę w aucie mam ciemną więc potrzebuje czegoś only do wykładziny takiej jak jest w bagażniku czy na podłodze auta. Nie mam dostępu do odkurzacza piorącego więc potrzebuje czegoś co mógłbym użyć w domowych warunkach. Plus narzędzie które mógłbym to wyczyścić

 

UP

 

Pomożecie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.