Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupic IPA'e ? (izopropanol/Alkohol izopropylowy) szybko tanio i pewnie :) Najlepiej kilka litrow i na Śląsku :)

ja kupilem w sklepie elektronicznym na kochanowskiego w katowicach

tyle ze tam sie zamawia i robi od razu przelew przez neta,bo nie chca kasy przy kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzie kupic IPA'e ? (izopropanol/Alkohol izopropylowy) szybko tanio i pewnie :) Najlepiej kilka litrow i na Śląsku :)

ja kupilem w sklepie elektronicznym na kochanowskiego w katowicach

tyle ze tam sie zamawia i robi od razu przelew przez neta,bo nie chca kasy przy kasie

Myślę że takie informacje są zbędne i nie należy umieszczać ich na forum. Mogą chłopaki mieć problemy przez to :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Gdzie kupic IPA'e ? (izopropanol/Alkohol izopropylowy) szybko tanio i pewnie :) Najlepiej kilka litrow i na Śląsku :)

ja kupilem w sklepie elektronicznym na kochanowskiego w katowicach

tyle ze tam sie zamawia i robi od razu przelew przez neta,bo nie chca kasy przy kasie

Myślę że takie informacje są zbędne i nie należy umieszczać ich na forum. Mogą chłopaki mieć problemy przez to :/

 

wybaczcie moją ignorancję i nie wiedzę - czyli to jest produkt "nielegalny" ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, nowy elektronik, parkujesz kilka metrow obok ;)

 

wlasnie mialem taki plan tam zajrzec i zapytac po nowym roku :)

 

Domel - zadzwoń do Tomka (numer na naszej stronie, z końcówką 301) i powiedz ile potrzebujesz, gwarantuje że mamy bardzo tanie źródło :)

 

ooo dzieki zagadam asap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Maly OT ale zwiazny z Detailingiem.

 

Szukam i szukam po forum ale znaleźć nie moge. Bodajrze gruby_RS napisal calkiem niedawno w dyskusji na temat bardzo drogich woskow taki cytat - sens kupowania i nakładania tych "mazideł".

Byla to zgrabna i sensowna wypowiedz o pasji do detailingu, nakładaniu wosku z pasją, wyprowadzania tych substancji na lakierze. O tym ze takie woski starczaja na wiele wiele lat. Czy moze ktos mi pomoc i znaleźć ten cytat? Szperam juz godzine na forum i znaleźć nie mogę.

 

Uszanowanka.

Dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nie otrzymałem odpowiedzi w jednym z tematów a czasu już sporo minęło ;) Moze spróbuje tutaj :P

 

Czy ktoś po krotce mógłby mi wyjaśnić różnice jeśli chodzi o "budowe" padów polerskich czemu jedne są płaskie, inne znów znane jako wafle a jeszcze inne jak plaster miodu??

Akurat teraz będę właśnie kupował cały zestaw 150mm oraz 80mm i nie wie czym się kierować....

 

Przekopałem już cale forum ale nigdzie to nie jest wyjaśnione...

 

W razie udzielenia odp mod może przenieść to do tematu "Polerka - kompletowanie zestawu" w dziale "maszyny polerskie" żeby było na przyszłość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej skłaniam się ku 125mm, BP od flexi natomiast pady chciałem 3M, pozostaje jeszcze kwestia past - tutaj raczej 3M vs Menzerna (ale to jeszcze muszę poczytać w odpowiednim wątku które wybrać). generalnie będzie to mój dziewiczy przejazd i szukam odpowiednich dla siebie produktów tak żeby łatwo i skutecznie mi się nimi pracowała. maszyna to silverline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, W tym problem ,że nie ma :/

minetoo, Nic nigdzie nie kapie, dywaniki zawsze suche itd itp a mimo to przy niższych temperaturach nadal parują :) Może dałoby radę chociaż delikatnie zminimalizować ten problem bo pianką do golenia szyb już tykać nie mam zamiaru ;)

Nagrzewnica nowa, nawiew sprawny i dalej nie ustąpiło... np w Golfie nie ma tego problemu ale tam jest filtr kabinowy :D

Szyby też już wyglinkowane, odtłuszczone :) nie mam już pomysłu na to :wallbash:

 

Dzięki za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.