Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje pytanko brzmi: czy warto stosowac jednoczesnie SRP i Ultimate Compround? Chodzi mi o zamaskowanie rysek po wycieraniu auta i szczotkach na automyjce przy jednoczesnym nadaniu mu polysku(i o ile to mozliwe efektu lustra)? Chyba, że sprawę zalatwi jeden produkt :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek__82, sprawdzales palcem ? Wosk po przejechaniu palcem powinien schodzic, zostawiajac czysta powierzchnie. Jesli sie maze to znaczy ze jeszcze za wczesnie - oczywiscie ta regola aplikuje sie do woskow ktore wymagaja wyschniecia przed wycieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal zapytal o IONCOAT Naviwax Dark.
Tak na szybko wygooglalem i zdjecia sa bardzo zachecajace :)

 

[ Dodano: 29 Marzec 2011, 21:36 ]

Marek__82, wiec zrob jeden element i pilnuj wosku. wycieraj jak tylko zacznie przysychac. Na sloncu po trzech elementach mogl juz przysychnac. Chociaz wcale goraco nie bylo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca nie wiem, zawsze jest to jakis trop. Sprobuj podejscia wosk na dwa panele, pierwszy wycierasz (test palca), wosk na 3 panel, wycierasz 2 itd itd... Inna pomysl to mimo wszystko za duzo wosku. Nawet przyschniety wosk jesli nie jest go za duzo nie stanowi jakiegos wiekszego prolemu z wycieraniem.

Samemu walczylem z FK 1000p gdzie glownym powodem bylo to ze jakos ciezko jest mi polozyc go rowno i cienko :( Na tym szarym antracycie bardzo fajnie widac gdzie polozylismy wosk a gdzie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.