Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jaki klej możecie polecic do małego podklejenia okładziny na desce rozdzielczej - element w jednym miejcu lekko "odszedł" i muszę to podkleic - jest tam raczej słabe dojście do aplikacji kleju i nie chciałbym aby coś wypłynęło przy dociśnięcu elementu. Do połączenia element karbonowy z plastikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nada się ten Plastic Welder do sklejenia gumowej uszczelki i jej podgumowanej, ozdobnej nakładki?

 

pewnie tak, ale ręki za to nie dam sobie uciąć :)

ja kleiłem zabawki dzieciakom, jakieś elementy plastikowe w aucie (np. mocowanie podłokietnika w Omedze), wiem że z powodzeniem można kleić/podklejać zderzaki, trzyma mocno, ale na elementach gumowych nie wiem jak się zachowa, po wyschnięciu jest twardy i raczej mało elastyczny, na etykiecie jedynym zastrzeżeniem jest "nie wiąże plastików wykonanych z polietylenu i polipropylenu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra fibra do QD na polimerach ? Póki co lecę eurowem ale widzę spoooore rezerwy :)

 

Cobra Gold Plush - bardzo się do nich przekonałem, "krótszą" stroną da sie nawet kwarc pościerać, z Reloadem pracuje się nią fantatstycznie, a to jakby nie patrzeć sealant w sprayu, więc myślę że do Twoich zastosowań będzie w sam raz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.