Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Od temperatury produkt tego typu raczej się nie "uszkodzi" jak np. wosk, który trzeba przechowywać w odpowiedniej temp. Słabe pienienie jest spowodowane tym, że za pierwszym razem miałeś mieszankę ciepłą lub o temperaturze normalnej, a za drugi była wyziębiona. To tak jak z szamponem jak wlejesz do zimnej wody słabo się pieni, dlatego wlewa się ciepłą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj wlalem do Glorii rozrobiona piane ktora jezdzila w aucie w pojemniku jakis czas i zonk mimo ze za pierwszym razem byla super piana z drugiej czesci roztworu ................lipa (slabe mleko) :(

Przeterminowala sie??

Jest jeszcze takie coś jak mieszalność cieczy. Przeważnie jest tak, że im wyższa temperatura tym lepiej się ze sobą mieszają. Być może niska temperatura mieszanki spowodowała rozdzielenie się czynnika aktywnego(koncentrat piany) od wody i stąd też ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze takie coś jak mieszalność cieczy. Przeważnie jest tak, że im wyższa temperatura tym lepiej się ze sobą mieszają. Być może niska temperatura mieszanki spowodowała rozdzielenie się czynnika aktywnego(koncentrat piany) od wody i stąd też ten efekt.

W moim przypadku to troche slaba teoria bo zanim dotarlem na myjnie plyn w samochodzie sie zagrzal.Auto typu "kombi" mycie wieczorem a samochod dlugo jezdzil wiec temperatura "pokojowa" za pierwszym i drugim razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Testował może ktoś z Was kosmetyk o nazwie "CAR PRO IRONX PASTE150ML - NAJSILNIEJSZY IRONX''

 

Gdzieś chyba widziałem test na forum tego aczkolwiek nie mogę znaleźć :?

 

Stąd moje pytania, czy jest to lepsze od standardowego IRONX w płynie ??

 

A przede wszystkim jak się aplikuje ironx w żelu na lakier ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował może ktoś z Was kosmetyk o nazwie "CAR PRO IRONX PASTE150ML - NAJSILNIEJSZY IRONX''

Ja. Niedawno.. Ale nie na lakier, a na felgach, gdzie były dość duże elementy do usunięcia - żel po prostu dłużej się na tym trzyma, nie spływa.. Wg mnie to jest do miejscowego, a nie ogólnego, zastosowania. Daje radę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przygotowywał całe autko do lakierowania. Możecie mi polecić jakąś szlifierkę do sandingu mimośrodową lub oscylacyjną (nie wiem która będzie lepsza a w necie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi) tak powiedzmy do ok. 300 zł. Później będzie też używana do szlifowania szpachlówki, przygotowywania aut pod lakier. Z tym że elektryczna nie pneumat. Czy dobrze rozumiem że polerka DA to coś w rodzaju szlifierki mimośrodowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.