Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teoretycznie mozna by bylo samemu cos tworzyc ale to juz byloby bardzo zlozone chemicznie i koszty wieksze niz ponowne woskowanie. W takiej opcji szukamy na forum dobrego chemika, ktory to ogarnie...

Na moją wiedzę tylko i wyłącznie alkohol spełnia wszystkie zachcianki zimowego płynu do spryskiwaczy. W odpowiednim stężeniu nie zamarza, szybko odparowuje z szyby , trzeba pamiętać, że opary z płynu do spryskiwacza są przez nas wdychane :song: a kończąc poranne rozmyślania nad zimowym płynem podam jeden z najważniejszych argumentów - od strony konsumenta: cena rozpuszczalnika(tu alkohol). Zresztą, który organiczny rozpuszczalnik nie zmyje nam wosku? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko myje progi, dzwi przy uszczelkach, przy zawiasach. Strasznie brudna tam swoja droga. APC w stezeniu 1:5? Nakladane atomizerem potem pedzelkiem. Jak ten brud zmyć żeby nie zapaćkać sobie wnetrza? Przetrzeć mikrofibra czy slukac opryskiwaczem z woda i potem mikrofibra?

 

Druga sprawa używalem pedzelka do czyszczenia koł i wymylem pod bierzaca woda i sie suszy. To wystacy czy trzymac go caly czas w wodzie jak pedzle z farba żeby nie stwardły? Jeden pedzelek do jednego środka używać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC Nielsena.

Myjka wysokocisnieniowa blisko wnetrze? Powiem szczerze troche sie boje tak robic :P wole spłukać opryskiwaczem potem pedzelkiem z APC potem slukać to znowu opryskiwaczem oczywiscie z sama woda. i Na koniec przetrzeć mikrofibra. Zobacze.

 

Jeden pedzelek do jednego preparatu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile auto nie ma dodatkowych uszczelek na krawędziach drzwi a tylko te główne w otworze drzwiowym to wystarczy zamknąc drzwi i skierować strumień myjki w szczeliny od góry zaczynając i wszystko ładnie wypłucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i było ale chciałem się upewnić.

 

Przypuśćmy jutro umyje auto ale nie będe miał czasu na cleaner i wosk. Czy w sobote będe znów musiał myć auto czy tylko np qd statrczy? Oczywiście auto będzie wieczorem jeżdżone bo jakoś z pracy trzeba wrócić i rano potem dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC Nielsena.

Myjka wysokocisnieniowa blisko wnetrze? Powiem szczerze troche sie boje tak robic :P wole spłukać opryskiwaczem potem pedzelkiem z APC potem slukać to znowu opryskiwaczem oczywiscie z sama woda. i Na koniec przetrzeć mikrofibra. Zobacze.

 

Jeden pedzelek do jednego preparatu tak?

 

Jeśli chodzi o wszystkie zakamarki i progi to ja robię tak.

Psikam wszystko APC zrobionym z aktywnej piany, macham pędzlem, spłukuje płaskim strumieniem przy użyciu myjki.

Nie pękaj nie za moczysz wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS,

 

Imię: Paweł

Skąd: WWL

Dołączył: 22 Sierpień 2010, 18:15

Łączny czas wizyt Godzin: 552,4

 

natomiast ja tylko Godzin: 352,4

Ale tak jak udzielano mi dobrych rad czytam czytam i jeszcze raz czytam ;)

wiem wiem wolno mi to idzie ale obiecuje poprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.