Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Małe pytanie. Zaraz skończę korektę auta pastami menzerna. Nie mam jeszcze wybranego wosku. Tzn nie dotarł do mnie i być może nie dotrze przez dwa tygodnie. Co robić, zostawić tak lakier na dwa tygodnie czy zabezpieczyć byle jakim woskiem np formula 1 albo jakiś inny z marketu?

Prosze o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok o taką odpowiedź mi chodziło. Wielkie dzięki EVO.

To teraz jeszcze pytanie czym usunąć tamten wosk jak dostanę już ten co zaplanowałem?

To będzie Duragloss track claw racing polish, a więc sealant.

Stosować bezpośrednio na tamten czy może przetrzeć roztworem ipa 50/50 z wodą demineralizowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię 1:1 i jest OK

 

Robię tak samo :)

 

 

Aplikacja RainX by Tworek:

 

na wstępie ją czyścisz, następnie przelatujesz czystym IPA, bierzesz płatek do demakijażu, chyba każda kobieta ma to w swojej kosmetyczce, nalewasz troszkę na płatek i aplikujesz na szybę, czekasz do pojawienia się mgiełki i polerujesz MF,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moze to głupie pytanie, ale czy:

 

Myjecie auto i woskujecie w temperaturach taki jak np. 4st C ? lub kilka ponad zero ?

Czy jest sens nakladania wosku w takich warunkach ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nałożyłem dzisiaj na auto Poorboys White Diamond, chciałem po tym dać FK Pink Paste Wax

ale nawet po dwóch godzinach auto wydaje się kleić :o nie jakoś bardzo, ale odstraszyło mnie to od położenia wosku

preparatu na całe auto zużyłem 20-25ml (nadwozie coupe 4,55m), nakładałem w temperaturze 16*C

 

jak myślicie nałożyć jutro wosk? a może poczekać z tydzień i raz umyć auto przed woskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób aplikujecie ValetPro Citrus Tar&Glue Remover. Po raz pierwszy będę go używam na nadwoziu i z tego co tak kombinuję to psikanie z atomizera wyjdzie dość nieekonomicznie. Wystarczy, że raz tak kiedyś przeleciałem z IronX i pół butelki w plecy po jednej aplikacji :D

Psiknąć kilka razy na jeden element i delikatnie rozprowadzić gąbką? Spełni to swoje zadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.