Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

,umowny zakaz sprzedaży testerów przez partnerów forum obowiązuje od 1 września

Tzn. że w ogóle nigdzie już nie dostane, czy po prostu nikt na forum nie może mi powiedzieć? Nie bardzo zrozumiałem odpowiedź

Dostaniesz, ale tylko oryginalne, wydawane przez producentów, żadnych innych rozlewanych testerów nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Writer, Partnerów forum jest naprawdę nie dużo zajrzyj do sklepów do działu kontakt a na pewno dowiesz się w jakim mieście funkcjonują. Zaraz będzie lista pytań o wszystkie miasta w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O środku na smołę i klej słyszałem pozytywne opinie - kupiłem na próbę.
ja go nie polecam wg mnie działa słabo jak wogule działa

 

[ Dodano: 16 Wrzesień 2011, 14:57 ]

jak nakładac wosk ruchami obrotowymi tak jak polerką czy liniowymi wzdłuż ?
jak chcesz, ale ze względu na powstawanie rys zalecane już wzdłużnie (był o tym temat)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bartek1985, Sporo filmików prezentuje nakładanie ruchami prostymi, najlepiej w kierunku opływu powietrza danego elementu. Na wosku BH chyba było napisane żeby na poziome elementy nakładać ruchami prostymi wzdłuż auta a na pionowe ruchami prostopadłymi, czyli góra- dół.

Ja czasem łącze obie metody wychodząc z założenia że trzeba nałożyć po prostu dokładnie na cały element i nie pominąć żadnego fragmentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka kolejnych pytań. Pierwszy raz będę miał styczność z "profesjonalnym" środkami i nie mam jeszcze za bardzo pojęcia, nie potrzebuję dokładnych odpowiedzi tylko takie, żeby mieć jakiś pogląd na sprawę. Generalnie pytania dotyczą samochodu VW Sharan kolor granatowy.

 

1. Czy żółta glinka ValetPro jest warta uwagi? Ile gramów na raz uzywać oraz na ile razy starczy 100g glinki?

2. Sama glinka + woda może być czy muszę używać jakiegoś tar removera?

3. Na ile razy starczy Megs Ultimate Compound 450ml?

4. Po UC muszę stosować jakieś pasty/mleczka wykańczające, czy jest to w miare uniwersalny środek?

5. Jaki wosk byście mi polecili, najlepszy stosunek cena/jakość do 50zł?

6. APC Tenzi truck ( http://allegro.pl/tenzi-truck-clean-1l- ... 67100.html ) mogę stosować na wszystkie powierzchnie?

 

No to chyba by było na tyle, w razie czego coś dopiszę. Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mega problem... kupiłem podwójny halogen na statywie i do tego żarniki 2x 400W i zonk, bo nijak nie widać (w małym garażu) hologramów i swirli, widać tylko głębsze rysy. Co jest? W słońcu nawet słabym widać swirle i holo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.