Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sam już nie wiem co mam kupić... :idea: Podpowiedzcie coś. Ja już zgłupiałem :dontknow:

Kolor srebrny. Zastawiam się nad Nasty Red'em, Colli 476 i FK1000.

Wizualnie najlepszy efekt który da? Jak z kropelkami? Pod wosk mam AIO Autobrite CG.

 

Ja najlepszy efekt na srebrnym uzyskałem po PB WD i R222. Niezły był też DJ DW, ale chyba lepiej by się sprawdził na perłowym lakierze, ewentualnie akrylowym. Mój brat kładzie na swój coli, ale 915 i jest bardzo :good: do tego trzyma się długo.

 

[ Dodano: 30 Sierpień 2011, 20:03 ]

czy po aplikacji CG BUTTER WET WAX czekam aż wyschnie i zrobi sie matowy i dopiero wycieram MF czy nie czekać aż wyschnie ?

dzięki

 

a co napisali na butelce? założę się, że ma zmatowieć, ale nie zaschnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, w przypadku zielonej gąbki - kupić nową, albo to chrzanić i jechać dalej.

w przypadku futra - zostawić na kwadrans w ciepłej (nie gorącej) wodzie z mydlinami. powinno wyjść dziadostwo.

zielona gąbka po pierwszym użyciu także szkoda wyrzucać :mrgreen: co do futra nie pomogło aczkolwiek zauważyłem że futro siashine lepiej się domyło niż flexipads, co robić żeby tego uniknąć ?

 

[ Dodano: 30 Sierpień 2011, 21:19 ]

Który z tych produktów jest trwalszy do elementów zew. ?

AUTOGLYM BUMPER CARE czy AUTOGLYM VINYL & RUBBER CARE ?

AG Bumper Care

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar odnowić plastiki w konsoli Playstation 3. I tutaj pytanie: Glaze (np. PB Black Hole) zakryje mi te ryski na plastiku?, czy brac się za korekte pastami?. Dodam, że plastik jest dośc gruby i błyszczący, zresztą to widac na zdjęciach :P. Rysy spowodowane scieraniem kurzu zwykłą szmatką a nie MF.

Obrazek

Obrazek

 

Jest taka opcja, że może uda się zamaskować część rys - nałóż 2, 3 warstwy BH albo WD w chwilowych odstępach. Ja tak maskowałem foliowe lustro wypukłe i efekty bardzo zadowalające.

 

Masz BH czy WD? :)

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem polerkę Silverline. Do tego kupilem 3 pady ABW (niebieski, pomarańczowy, czarny). Posiadam Megsa UC oraz PB SSR 2.5. Dokupywać do tego jakieś próbki 3M czy to co mam nada się na maszynę?
UC jak mówią jest podobnej mocy jak SSR2.5... brakuje czegoś do finishu, np. SSR1, czy Menzerna 3000/4000 powinny być ok ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda dejonizowana polepsza osuszanie lakieru?, czy na bezdotykówkach bardziej działa ten ich nabłyszczacz? pytam bo mam dostęp do takiej wody i zastanawiam się czy jest sens składowania tego w butelkach w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcerek, zależy jaki masz aplikator...? jakiego używasz cleanera...? jak zaflugane masz auto? itd...

 

Jeszcze nic nie kupiłem ale claner będzie CLEARKOTE VANILLA HAND GLAZE (pod wosk colii) a aplikator chyba wezmę Megsa i autko jest po korekcie. Przed zimą będę chciał położyć na nowo wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz Rise and Shine :), puki co nie mam żadnego z tych glaze ale puki jeszcze można sprzedawac samplery kupie jednego specjalnie do tego celu. Mam też kolejne pytanie: FINISH KARE 121 INTERIOR SHAMPOO jest preparatem gotowym do uzycia czy można go rozcięczac z wodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
jaka technika pracujecie z UC? zabieram sie za reczna polerke z tri-colorem i teraz pytanie czy wypracowac UC na tri i zostawic do spolerowania czy wypracowac UC jak najbardziej sie da i nakladac nastepna warstwe?

 

Tak na szybko wyniki opcji "Szukaj"

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... nd&start=0

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 5566#85566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wypada zestaw do skór Gliptone GT11 + GT12 w porównaniu do Duragloss Leather Shampoo + Leather Conditioner? Oprócz czyszczenia/ odżywiania interesuje mnie też zapach.

 

2. Jak ocenicie DG #101 Polish and Cleaner na tle Cherry Glaze? Jak te dwa AIO wpłyną na trwałość #111 w porównaniu do Bonding Agent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.