Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mam BH i megsa aczkolwiek nie wiem co da lepszy efekt... na czarnym.

 

To jaki problem zrobić sobie 50/50 ? ;) Przekonasz się osobiście co Ci bardziej odpowiada.

 

Glinke rownież mam, a pytam bo moze jest coś lepszego...

 

a co Tobie w glince nie pasuje ? W dolnych partiach możesz sobie pomóc jakimiś tar removerami albo zwykłą naftą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szybki pytanie gdzie dostane taki szampon ? Jest to szampon bez wosku firmy Nigrin, który do tej pory kupowałem w Castoramie, za 1 litr całe 5,60 zł wczoraj się dowiedziałem, że w Castoramie już go nie dostanę. Na allegro również nie ma.

 

98cb3d0c0de9932e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak używam go zawsze i nigdy nie zauważywszy żeby chociaż trochę ruszył wosk.

 

Jeżeli będziesz chciał go kupić to dokładnie czytaj bo są dwa rodzaje w praktycznie identycznych butelkach, szampon i szampon z woskiem, bierz śmiało tez bez wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam próbkę jednego z wosków DJ double wax, ten z niebieską nakrętką i nie mam pomysłu, jak go spożytkować. Nawet nie wiem, czy to jest ten twardszy, czy miękki, mógłbym ten brakujący zastapić innym woskiem dJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szybkie pytanie, aktualnie po korekcie lakieru nałożyłem DODO JUICE LIME PRIME LITE, a następnie wosk NXT, efekt jak najbardziej OK, ale tak się zastanawiam, czy nie zastosować czegoś innego przed nałożeniem wosku np.

 

- MEGUIARS ULTIMATE POLISH

- POORBOY'S WORLD BLACK HOLE

- MEGUIARS DEEP CRYSTAL POLISH STEP 2

 

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek, każdy z tych produktów na pewno osłabi wosk, nie mniej jednak zależnie od koloru auta może podkręcić jego głębie. Sam kładłem Black Hola pod FK1000p i jego żywotność była krótsza niż samego FK, za to Blach Hole na moim Ebony Schwarz świetnie podkręcił głębie koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dopiszę --->

pucek, moim zdaniem

jeśli Twój wosk to NXT Tech Wax 2.0 to nie ma sensu z kombinowaniem. Mam i NXT 2.0 i PB BH, sprawdzałem, różnicy nie widać.

może też dopiszę, że porównywałem to na czarnym lakierze, maska zrobiona 50/50 PB BH+NXT/Meg NXT.

Ale to oczywiście tylko moje zdanie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar odnowić plastiki w konsoli Playstation 3. I tutaj pytanie: Glaze (np. PB Black Hole) zakryje mi te ryski na plastiku?, czy brac się za korekte pastami?. Dodam, że plastik jest dośc gruby i błyszczący, zresztą to widac na zdjęciach :P. Rysy spowodowane scieraniem kurzu zwykłą szmatką a nie MF.

img0092ay.jpg

img0167rt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.