Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do felg polecam też IronX, jest mocarny.

 

Ja mam taki problem, zaczynam zabawę z polerką od Silverline'a i przy pierwszych próbach na popsutych drzwiach widzę, że ciężko jest mi utrzymać tę polerkę 'na kursie' - chce mi uciec i muszę z nią walczyć. Mam pytanie czy to kwestia odpowiedniego uchwytu czy docisku czy czegoś jeszcze innego?

Nie wiem czy w dobrym dziale pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Uchwyt,nierównomierny docisk, twardość gąbki, jakość backingplate , kształt powierzchni na której pracujemy , zbyt duża ilość pasty na padzie etc etc... Powodów dla których rotacja lubi "wierzgać" jest sporo , ale podstawa to nie walczyć z maszyną, rotacja sama sobie nadaje ruch , Ty masz go tylko kontrolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, BP mam Flexipads a pady 3M. Zauważyłem, że właśnie najgorzej jest na zielonym cutting padzie, a już na polishing i finishing jest dużo dużo lepiej. Zdjąłem też uchwyt bo wg mnie jego kształt nie pozwala wyczuć maszyny. Łapię póki co za 'główkę' i też jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usunąć kropki po płynie z DPF ?

Wydaje mi się, że to właśnie ten płyn zrobił takie spustoszenie na tylnej klapie auta.

Decabit, glinka, benzyna ekstrakcyjna, różnego rodzaju cleanery nic nie dają :/

 

(Swoją drogą, dzisiaj po raz pierwszy od prawie dwóch lat myłem nienawoskowane auto - tragedia :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pasta polerska Scholl S17+ ma rozbijalne cząsteczki czy stałe?

 

Domyślam się, że stałe, stąd moje zainteresowanie, ale wolę się upewnić przed zakupem.

 

update:

Czytając o IPT, jednak się rozkłada na mniejsze cząsteczki, ale jest za dużo marketingowego bełkotu, a za mało konkretów

http://www.schollconcepts-store.eu/en/ipt-technology-79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.