Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie trochę z innej beczki - czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzony sklep (internet) gdzie można kupić olej MOTUL? Ważne by to było sprawdzone miejsce, aby nie trafić na podróbkę... Niestety moje źródło z którego brałem zniknęło z rynku.

To ja polecę http://www.motointegrator.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mikrofibry należy wyparzyć w gorącej wodzie

 

Jak chcesz zarżnąć sobie MF to nie ma problemu.

 

Mikrofibry pierze się oddzielnie w maksymalnie 60 stopniach. Optymalnie 45.

Przy praniu nie używać zmiękczaczy do tkanin.

 

Płukanie przed pierwszym użyciem ma na celu wypłukanie środków impregnująco-konserwujących użytych podczas produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jak zabrać sie do polerowania szyby motocyklowej z materiały PC ?

Cholerstwo jest bardzo twarde i nie wiem jak to ugryść - mam kilka grubszych rys i to trzeba zaatakować papierem myślę od 120 i potem sukcesywnie zmniejszać gradacje do powiedzmy 2500, a jaka pasta na to?? reflektor wyprowadziłem w ten sposób kończąc fg500 i wyszła bajka ale szybka łatwo się nie poddaje :/

 

 

i jeszcze inne pytanko gdzie mogę dostać nakrętki do montażu haka, które montuje się w podłużnice ( nakretki z blaszką które montuje się przez otwór technologiczny - auto to Pezo 406 ) allegro wymięka w tej kwesti :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaatakować papierem myślę od 120 i

 

120 to nie za gruby trochę?

 

( nakretki z blaszką które montuje się przez otwór technologiczny - auto to Pezo 406 )

 

Jedź do salonu i kup :)

 

Zapłacisz nie więcej niż 10zł - tak mi się przynajmniej wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... pytanie potrzebuję numer części od dekielków (zaślepek) z logiem od tych felg ... nie mam niestety możliwości sprawdzić osobiście ale wiem że kilku fanów BMW na forum jest więc może ktoś będzie miał coś podobnego :-) felga to 17" z modelu E92.

image.jpg.4613fc192e073f25d3e780647c1791c4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać bo i tak zamontujesz jak chcesz, ale czy nie lepiej, żeby obiektyw kamery skierowany był w dół? Bo na podstawie tej kamery i miejsca montażu co pokazałeś to będzie patrzeć poziomo :idea: Nie jest to trochę bez sensu? :idea:

Zaznaczylem tylko miejsce w ktorym ja zamontuje. Oczywiscie nie bedzie zamontoae od dolu w listwie. Obok swiatla oswietlajacego tablice rejestracyjna. Montoac, trzeba z sensem i zeby bylo estetycznie ;)

Dziekuje za dalsze sugestie i rady. Na pewno skorzystam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... pytanie potrzebuję numer części od dekielków (zaślepek) z logiem od tych felg ... nie mam niestety możliwości sprawdzić osobiście ale wiem że kilku fanów BMW na forum jest więc może ktoś będzie miał coś podobnego :-) felga to 17" z modelu E92.

 

Felgi z zdięcia jak się nie myle to BMW styling 185 .

http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=36&fg=15

 

Ale kapsel pewnie taki sam jak w styling 158.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał styczność z takim urządzeniem "POLSKI OZONATOR DO KLIMATYZACJI GENERATOR OZONU 10", cenowo 749 zł , zda egzamin w samochodzie ?

do odświeżenia auta tak, do oczyszczenia klimatyzacji z "syfu" nie. Żaden ozonator nie usunie Ci syfu z parownika.

Swego czasu interesowałem sie tymi urządzeniami, ale kolega który zajmuje się profesjonalnymi urządzeniami do klimatyzacji i ozonatorami uratował mnie przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Jeżeli nie masz syfu na parowniku, lepiej kupić za 50 zł Loctite. Trzy razy tego areozolu używałem, używali też znajomi i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, a czy np dym z papierosów lub inne nieprzyjemne zapachy z tapicerki pomoże zneutralizować czy to totalna zabawka i nie ma co podchodzić do sprzętu w tym przedziale cenowym?

 

 

W tej wydajności ozonatora (Wydajność ozonu 8000-9999 mg/h ) z pewnością, a nawet na 100% da radę.

Mój sąsiad ma ozonator o wydajności 800mg i zarówno dym, jak i inne zapachy po kuracji 2x 25 minut znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.