Skocz do zawartości

Testy


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

I mnie listonosz odwiedził :D.

 

Wypróbowałem już zabezpieczenie na felgi i szyby, mam wstępnie przygotowany opis i zdjęcia ale myślę z szybami poczekać aż zdam relację z jazdy w deszczu bo głównie o to chodzi jak działa. A felgi po pierwszym myciu porównam z FK1000 na drugiej feldze i też dopiero dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze probki dotarly :)

 

Wypróbowałem już zabezpieczenie na felgi i szyby, mam wstępnie przygotowany opis i zdjęcia ale myślę z szybami poczekać aż zdam relację z jazdy w deszczu bo głównie o to chodzi jak działa. A felgi po pierwszym myciu porównam z FK1000 na drugiej feldze i też dopiero dodam.

 

:good:

 

Aplikacja przeszla bez problemowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym do felg to idealnie się nakładało płatkiem kosmetycznym.

Cleaner do szyb też poszedł elegancko.

Ten zabezp do szyb już trochę gorzej, ale jutro nałożę płatkiem kosmetycznym i zobaczę czy lepiej, bo trochę za gruba warstwa wychodziła gąbeczką bo po cleanerze szyba była tempa i ciężej się rozprowadzało gdyż się ślizgać nie chciała. Dopracuje jutro jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, któraś zapewne podpasuje.

 

Zrobiłem płatkiem kosmetycznym i od razu inaczej elegancko się kładło ten środek na szyby. Trochę ciężko się ściera w miejscach gdzie jest go troszkę za dużo ale chuchnąć na szybę można i znika w moment. Na tylnej już utwardzony po 18h prysnąłem z ciekawości opryskiwaczem fajnie kropelkuje i woda spływa bez problemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych produktami AG zestawy testerów.Stararczy dla wsyzstkich.

W skład zestawu wchodzi 5 próbek Profesional 50ml każda. Pod spodem nazwa z serii Profesional oraz jego odpowiednik detaliczny

- Radian Wax (SRP)

- Glass Polish (CGP)

- Rubber Cleaner Plus- brak odpowiednika rewelacja na opony i plastiki zewnętrzne

- Super Sheen (Vinyl&Rubber)

- Shampoo Condotier (BSC)

Komplet wraz z przesyłka kosztuje symboliczne 17 zł

Chętnych zapaszam na PW po instrukcje.

 

Doszło w czwartek.

Część przetestowana, pojawi się wieczorkiem na forum (muszę coś napisać)

 

[ Dodano: 10 Kwiecień 2011, 22:47 ]

wstępny test w dziale:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 0414#90414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szoferro, wlasnej fabryki jeszcze sie nie dorobilismy ale nie sa to gotowce, specyfiki produkowane sa na nasze zlecenie. Jezeli potrzebujesz jakiegos specyficznego zabezpieczenia, napisz mi PW co dokladnie chcesz zabezpieczyc i jaki ma miec efekt, bedziemy myslec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.