Skocz do zawartości

Niewidzialna wycieraczka wersja budżetowa


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wielkie, zawsze się balem tego typu produktów na przednia szybę, ale po ostatnim porównaniu TGG z RainX, przyznam się szczerze zwaliło mnie z nóg. Gtechniq jest kilka razy droższe, więc chyba przetestuję RainX.

Jeszcze raz wielkie dzięki za doradzenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, jeżeli Rain-X nie jest

 

Jest easy use

no wiesz :o

 

to co mamy powiedzieć od produktach Duragloss, gdzie do poprawnej trwałości masz X zmiennych do spełniania ?

 

Nie dajmy się zwariować, a aplikacja Rain-X jest śmiesznie prosta, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, nie wiem, nie macałem DG, ale po wypróbowaniu TGG nie chcę nic innego. Tylko nie wiem czy ten specyfik mieści w przedziale low cost :o bo w porównaniu do Autolanda, Unique czy chociażby Rain-X, wychodzi znacznie drożej. Ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

jestem tu nowy i poznaję cały cudowny świat detailingu więc przy wolnym dniu zainteresowałem się ów niewidzialną wycieraczką. przy 1 lepszych zakupach natrafiłem na preparat Autoland. Szybę umyłem domowym płynem do szyb (jeździł jakiś w bagażniku), odtłuściłem denaturatem (też w bagażniku był) i na test przejechałem pół szyby. Efekt widoczny momentalnie, płyn do spryskiwaczy przy 80km/h znikną zanim zdążyłem uruchomić wycieraczki :D

 

następnego dnia postanowiłem przelecieć specyfikiem wszystkie szyby+lusterka. czyściłem jak wcześniej, aplikowałem dużo i rozprowadzałem 1 mf, odczekałem niecałą minutę i polerowałem 2 mf. zleciało mi chyba 2h ale było warto bo dziś lekka mżawka i szyba była usiana milionami mikrokropelek wody, które "uciekały" już przy 60km/h. czas pokaże jak z trwałością.

 

co do smużenia to trochę się mażę ale zaraz znika. mam specyficzne wycieraczki zespolone i piór oryginalnych nie ma więc zostają mi takie marketowe na docinkę, które nie są najlepszej jakości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w niedzielę(14.10) przy ok 10-12 stopniach nałożyłem 2 warstwy NW od autolandu .

Wcześniej szyba 2x przemyta dokładnie płynem do szyb,

odczekałem aż lekko przeschnie i 2 warstwy NW .

 

Efekt - przychodzę rano na parking, a na szybie mnóstwo kropelek,

które podczas jazdy od 60km/h zaczynają uciekać,

natomiast przy 80km/h w mig znikają .

 

Super wynalazek, przydał się akurat jak mechanizm wycieraczek nawalił w mk4(norma :D )

 

Zobaczymy ile potrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomson-8p., bdb wynik, szczególnie biorąc pod uwagę cenę, dostępność i łatwość aplikacji, a trzyma się dalej , więc pięknie ;)

 

Ciekaw jestem takiego testu, a raczej rozstrzygnięcia, co ile potrzymało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem takiego testu, a raczej rozstrzygnięcia, co ile potrzymało

test chce zrobic na Ojca Ciezarowce,robi duzo km po Europie-tylko nie wiem kiedy teraz wroci...(ewentualnie u sasiada moge zachaczyc jakies wieksze wozy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niewidzialna Wycieraczka AutoLandu w akcji.

 

Wszystkie szyby odpowiednio przygotowane (jak na aplikację tego produktu) a mianowicie:

 

1. Fruit Snow Foam od Shiny Garage podczas mycia wstępnego

2. Orange Car Shampoo od Shiny Garage - mycie właściwe

3. Duragloss Nu-Glass #755

4. IPA (bez rozcieńczania)

 

IPA jak i NW nakładane płatkiem kosmetycznym ruchami wzdłuż, wszerz szyb oraz kolistymi.

 

Spolerowane MF Sonaxa.

 

Efekt? 8-)

 

msLHaeV.jpg

 

DkkbDRu.jpg

 

YT3EIxT.jpg

 

FVbixvQ.jpg

 

Przypomnę koszt produktu: 15,99zł :-]

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wszystko sie zgadza, na boczne szyby i na szyberdach jak najbardziej sie nadaje. Na przednia jednak ma za slaba trwalosc. Aczkolwiek jak ktos ma czas na czeste poprawianie to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.