Skocz do zawartości

Niewidzialna wycieraczka wersja budżetowa


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam meganke z 99r więc wstrzymam się z aplikacją;) a tak nawiasem na allegro: http://allegro.pl/niewidzialna-wycierac ... 65489.html

 

Zestawy od tego producenta są na Allegro od dawna. U niego ( chyba z resztą u jedynego sprzedawcy) też można kupić nw Unique.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na chwilę obecną mogę napisać jedno o NW Autolandu: nigdy na przednią szybę. Po zmianie płynu do szyb na zimowy i po jego pierwszym użyciu, oczom moim ukazały się smugi, które ciężko było zlikwidować. Dokładnie umyłem szybę rozpuszczalnikiem do silikonu, potem isopropanolem, na koniec GCC, ale jakoś szyby w niektórych miejscach dalej się mażą :? i jak się wkurzę to zaraz taka tam chemia na szybę poleci, że... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo aceton to dla mnie delikatna chemia ;) i też był w ruchu. Ale widzę, że jest progres, trochę jazdy w deszczu, sporo machania wycieraczkami i film coraz mniejszy. A propo filmu - dosłownie rzecz ujmując, to dziś przetestuję uchwyt do komórki o długim ramieniu i zobaczę jakiej jakości film uzyskam. Mam nadzieję, że będzie ok, przyda się do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleconym NU glassem, ale czy NW zostala usunieta? nie wiem. Robale w tylku nie pozwolily na probe z zimowym plynem do szyb, bo od razu polozone zostalo 50/50 RainX i G4-jak sie myle odnosnie G-tech, niech mnie Sasiad poprawi, dzisiaj mialem za duzo wrazen jak na moja czaszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna, dwie godziny lazenia i robienia prawie za swiadka j... robi swoje. Masz racje ide spac a jutro, jak to sie mowi on-boardy, jesli pogoda pozwoli. Na chwile obecna Cytryna w szoku, bo pierwszy raz od dluzszego czasu stoi w garazu. Volvo niestety pod chmurka.

 

[ Dodano: 8 Grudzień 2011, 23:34 ]

50/50 RainX i G4-jak sie myle odnosnie G-tech, niech mnie Sasiad poprawi,

 

50/50 poszedł RainX i Gtechniq G1, szyba oczyszczona DG NuGlass...

Idź spać.... :lol::P

Stronka G-t, lepiej - znaczy się wyraźniej wygląda, przeglądana w lapku niż na komórce ;)

 

[ Dodano: 9 Grudzień 2011, 09:57 ]

A tak wygląda NW Autolandu, potraktowana Orlenowskim zimowym płynem do szyb:

 

http://www.youtube.com/watch?v=s9F9ekXMqV8&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba w Volvo została oczyszczona NU-glassem, jednak aby zedrzeć NW Autolandu do końca, proces powtarzałem 3 -krotnie na tri color pad, niestety nie miałem pod ręką maszyny i pasty polerskiej, bo to chyba jedyna skuteczna i szybka metoda na dogłębne doczyszczenie szyby.

Nareszcie spokój z mlekiem na szybie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja tam rainx przeleciałem boczne szyby w aucie ale tylko z jednej strony zeby mieć dokładne porównanie - wniosek prosty - jak tylko zrobi się ciepło to lecę drugą stronę i przód z tyłem :)

jak ktoś chętny z okolic Sosnowca to połowę mam na zbyciu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.