Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Śmiejecie się z gościa że pisze o "przenoszeniu lakieru w miejsce rysy".

A może wyczytał to w jakimś sklepie sprzedającym kosmetyki samochodowe?

Np. przeczytajcie sobie opis tej pasty: http://www.autokosmetyki.pl/efface_rayu ... ,p107.html

Sam ją kupiłem 4 lata temu :D

Nasze forum jest jeszcze za mało popularne żeby mieć wpływ na opinie sporej części użytkowników aut. AŚ trzeba uświadomić to może przekażą wiedzę dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Ale jakie komentarze:

"Dla mnie jakoś produkty tej firmy nie przemawiają, zawsze trzeba się namachać by wypracować powierzchnię a efekt jest nie wiele lepszy od produktów Poorboys czy Chemical a nawet Auto Glym. Głownie w Megs działa Marketing choć pady polerskie mają świetne.

Mam szczęście że to nie forum kosmetykaut bo mam za takie herezje był by ban.

 

A Ciebie by uświadamiali, że pod ten wosk na oczyszczeniu musi być sealant na to glaze i dopiero wosk i też zły bo nie pachnie kwiatkami i marszczy aplikator"

 

Szczególnie ostatnie zdanie ciekawe w odniesieniu do podpisu tego gościa na tamtym forum - "polerowanie lakieru - kontakt PW" - współczuje ewentualnym klientom bo widać że gość nie ogarnia tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ludzie nablyszczacz do plastikow? walnij Plaka nablyszczajacego i plasticzek bd jak nowy :D

Cytat z forum focusklubpolska :P

 

To wynika po prostu z nieznajomości lepszych kosmetyków, przypuszczam, że Ty również (jak i ja) używałeś Plaka i uważałeś, że to super środek ;)

 

Porady typu "wypoleruj lakier Cifem" to dopiero przesada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.