Skocz do zawartości

Kosmetyki firmy Mothers


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie spodziewalem sie, ze moga byc az tak dobre
Nie podniecałbym się tak bardzo. Meguiars to w stanach tanie i popularne kosmetyki,tylko u nas wyrosły do rangi marki premium ze względu na ceny. Megs ma kilka bardzo dobrych produktów ale i sporo chały. Obawiam się ze Mothersem może być podobnie.

PS: ja tez przymierzam się do kilku rzeczy od Mothers ale...sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecałbym się tak bardzo. Meguiars to w stanach tanie i popularne kosmetyki,tylko u nas wyrosły do rangi marki premium ze względu na ceny.
Ceny Megsa, np. woskow sa na tej samej polce co Poorboys, Finish Kare, Colli, Duragloss, czy Optimum. Na pewno te marki to premium w porownaniu do K2 :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGUIARS GOLD CLASS CARNAUBA PLUS PASTE WAX w USA kosztuje 13 dolarów (39 zł), w PL "tylko" 85 zł.

A np. Poorboys Natty's Paste Wax - Red - 22$, u nas 80 zł.

 

Bez komentarza.

 

Porównałem pojemności: megsa jest 11 uncji, a Reda tylko 8, więc to jednak w USA nie ten sam poziom cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yesfan, nie pisalem o cenach w PL tylko USA, odnoszac sie w cytacie do posta Marco :good:

 

A dwa, ze porownujac np. sealanty NXT2.0 18$ za 18oz i PB EX-P 18$ za 16oz widac, ze jedank sa blisko siebie. Wiadomo, ze nie identycznie, ale imo to caly czas podobna polka.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

Osobiście kompletnie nie rozumiem tych porównań cenowych i niestety są one wg. mnie zupełnie chybione. Zymol w USA też ma inne ceny niż PL czy całej EU. A cena, to wypadkowa miliona różnych rzeczy, poczynając od jakości, wielkości sprzedaży, marki, renomy, polityki, marketingu itd. Było już na ten temat i na naszym forum.

Było by zdecydowanie lepiej, gdybyśmy odnosili się do efektów działania poszczególnych produktów, a nie klasyfikowali je wg. półki cenowej, a jeśli już to poprzez jakiś wskaźnik efektów/do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo ważne. Coś na temat Mothers?

Siuwaksy jak siuwaksy. W PL chyba na razie bez oficjalnej dystrybucji, takze opinii wynikajacych z empirii pewnie bedzie na pojedyncze produkty. Pozostaje standardowo: DW, autopia, etc..

 

edit: kecav, moim zdaniem porownywanie cen jest wazne, bo jest to jedna z podstawowych cech kazdego produktu. A ze sie roznia na roznych rynkach docelowych? To juz inna bajka.

 

edit2: aro_77, a jednak maja juz dystrybutora. Dzieki za link!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kecav, a nie masz wrażenia kupując megsa, który w PL kosztuje dokładnie 2x więcej niż w USA, że ktoś robi Cię w bambuko? Na przykładzie Poorboys i innych marek widać że jednak da utrzymać rozsądny poziom cen.

 

Żeby było w temacie porównałem ceny mothers u nas i w USA. Carnauba Cleaner Wax 12$, u nas 39 zł. Czyli o wiele korzystniej niż w przypadku megsa. Da się? Da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było w temacie porównałem ceny mothers u nas i w USA. Carnauba Cleaner Wax 12$, u nas 39 zł. Czyli o wiele korzystniej niż w przypadku megsa. Da się? Da.

A wiesz jakie rabaty dla importerów daje Mothers, a jakie Meguiar's? Jeżeli producent daje mniejszy rabat, to się wtedy nie da :) Dlatego nie można tak przeliczać, bo wiele zależy od rabatów, jakie się dostaje od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja podaję ceny dla końcowego odbiorcy w USA. Jakoś nie chce mi się wierzyć że polski importer kupuje megsa za taką samą cenę jak Kowalsky w USA, co gorsza te kosmetyki są dosyć popularne i przypuszczam, że sprzedają się w o wiele większych ilościach niż mother czy nawet poorboys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yesfan, nie o to chodzi. Przykładowo i czysto teoretycznie importer Megsa dostaje rabat 25%, importer Mothers 40%. I jak w takim wypadku ceny w Polsce mają być na tym samym poziomie? W takim przypadku nie da się, dlatego nie można porównywać cen w USA i PL :) I tylko o to mi chodzi. A jak jest faktycznie w tym przypadku to nie wiem, ponieważ nie znam cen, po jakich kupują polscy importerzy obu marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo i czysto teoretycznie importer Megsa dostaje rabat 25%, importer Mothers 40%.

Ale nikogo to nie obchodzi, chodzi raczej o półkę cenową w kraju pochodzenia. I na tej podstawie można stwierdzić, że Meguiars to najniższa półka z oferowanych w USA:) Taki sonax u nas. Co prawda nadal uważam, że megs jest bardzo fajny, zwłaszcza jak kupuję go w USA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo ważne. Coś na temat Mothers?

Siuwaksy jak siuwaksy. W PL chyba na razie bez oficjalnej dystrybucji, takze opinii wynikajacych z empirii pewnie bedzie na pojedyncze produkty. Pozostaje standardowo: DW, autopia, etc..

 

edit: kecav, moim zdaniem porownywanie cen jest wazne, bo jest to jedna z podstawowych cech kazdego produktu. A ze sie roznia na roznych rynkach docelowych? To juz inna bajka.

 

edit2: aro_77, a jednak maja juz dystrybutora. Dzieki za link!

 

Witaj,

 

Od końca 2010 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Mothers'a w Polsce.

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikogo to nie obchodzi, chodzi raczej o półkę cenową w kraju pochodzenia. I na tej podstawie można stwierdzić, że Meguiars to najniższa półka z oferowanych w USA:)

Jeśli chodzi o marketowe kosmetyki w USA to Mothers stoi na jeszcze niższej półce niż Meguiars. Chemia "Mamuśki"mocno przeciętna, ale nadrabiają akcesoriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Hurra! :) To ja pierwszy :)
Jeśli chodzi o marketowe kosmetyki w USA to Mothers stoi na jeszcze niższej półce niż Meguiars. Chemia "Mamuśki"mocno przeciętna
Mothers Polska, Czy to prawda?

Czym tak naprawdę jest Reflection Top Coat.W opisie jest informacja ze to dodatkowa warstwa nabłyszczająca. Czy jest to płynny wosk? W serii Reflection jest przecież taki produkt -Car wax.

Czym różnią się detailery z serii Showtime i Professional?

Czym różnią się Spray wax'y z serii Reflection i FX?

Który z dressingów do opon da najlepszy wet look?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

odpowiadając na pytania

1. To prawda jest już w Polsce

2. Jakość produktów bardzo dobra - tak jak z każdą z marek niektóre produkty super, inne trochę gorsze.

3. Reflection Top Coat jest produktem wykończeniowym nadający wysokiego połysku. Nie ma substancji czyszczących i ściernych. Możesz go użyć na każdy wosk, sealant i glaze. ma konsystencję mleczka.

4. Czym różnią się detailery z serii Showtime i Professional? - ten drugi nie ma w składzie silikonu, więc może być używany np w lakierniach.

5. Czym różnią się Spray wax'y z serii Reflection i FX? reflections dale delikatnie lepszy połysk i według mnie szybciej odparowuje.

Który z dressingów do opon da najlepszy wet look? Póki co (nie mieliśmy nowości http://www.mothers.com/02_products/06924.html) lepszy wet look daje FX.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikogo to nie obchodzi, chodzi raczej o półkę cenową w kraju pochodzenia. I na tej podstawie można stwierdzić, że Meguiars to najniższa półka z oferowanych w USA:)

Jeśli chodzi o marketowe kosmetyki w USA to Mothers stoi na jeszcze niższej półce niż Meguiars. Chemia "Mamuśki"mocno przeciętna, ale nadrabiają akcesoriami.

 

Zgadzam sie w stu procentach... Ale reklama u Foosa i na SEMA robi swoje ;)

Ahhh jeszcze jest jedno nizej... ArmorAll, chociaz jak zawsze zdaza im sie wypuscic cos przyjemnego. Ja np bylem mega zaskoczony wheel protectant'em ;) Nawet przywiozlem sobie dwa opakowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.