Skocz do zawartości

Pady Urban


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Nie musisz mnie przepraszać bo nie ma za co.

Chodzi o to, że Twoje posty trzeba 3 razy przeczytać i zastanowić się o co chodzi.

Szanujmy się nawzajem ;)

 

Pady Urbana jak najbardziej możesz używać do past Scholla (jak każdych innych).

A jakie kombinacje to już trzeba sprawdzić na konkretnym lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A powiedzcie jak pady urban beda odpowiadaly pada scholla, czy mozna zastapic? Albo jakie pady pdo past scholla mozna skomponowac :roll:

 

Pady Scholla sa, ze tak powiem w mojej opinii troszke inne od pozostalych, nie uzywalem wszystkich, wiec nie bede pisal, ktory, ktoremu odpowiada.

 

Natomiast co do drugiego pytania; nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi, w zaleznosci od stanu lakieru, jego miekkosci rozne pady z roznymi pastami daja rozny efekt. I tu metoda prob i bledow, najlepiej miec jak najbardziej roznorodny arsenal i probowac, ktora kombinacja uzyskamy zadowalajacy efekt przy jak najmniejszej pracy/czasie/wysilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie mam pytanie odnośnie małego pada (80) Urban, a dokładniej niebieskiego płaskiego (cutting).

 

Dzisiaj przyszła paczka z między innymi z tymi padami, więc jeszcze ich nie testowałem na lakierze, ale porównywałem w dłoniach z resztą mojego arsenału który leży w pudełeczku opisanym jako "pady tnące"

 

w porównaniu do ABW i Flexi niebieski Urban jest strasznie miękki ( oczywiście w dotyku i przy próbie ściskania)

 

Co sądzicie o sile cięcia tych padów? w porównaniu do np Flexi? Czy to że jest miękki w dotyku przekłada się na słabą siłę cięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO-Team, dzisiaj go używałem, faktycznie miękki w dotyku, poradził sobie póki co ze średnimi ryskami na DA, ale lakier raczej do twardych nie należy (Opel Astara 2011r)

 

Myślę że przy białym flexi wypada gorzej jeśli chodzi o siłę cięcia, jutro może porównam na jakimś fragmencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.