Skocz do zawartości

Pady Urban


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Dostałem sporo produktów firmy Urban do przetestowania . Bardzo fajne są gąbki serii HONEY i pasta dedykowana do nich z serii "one step". Testujemy intensywnie produkty i wkrótce może umieszczę jakiś mały test. Pierwsze wrażenia całkiem pozytywne.

 

[ Dodano: 4 Luty 2011, 21:57 ]

Pady 'HONEY" to nowość. Nie ma ich na stronie producenta . Mają strukturę plastra miodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na stronie producenta jest napisane że powierzchnia musi być po wet sandingu, dopiero wtedy można zastosować pastę polerską 'one step'.

Po polerowaniu powierzchni przygotowanej papierem P2000-P2500 uzyskasz od razu efekt wysokiego połysku bez hologramów. Jedną pastą i jedną gąbką - nawet na czarnych powierzchniach.

 

Trochę mnie niepokoi słowo "NAWET"

 

Arekaz, testowałeś? Możesz zarzucić zdjęciami lub opisem jak to wygląda?

 

edit://

oł, data wpisu ponad rok temu :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

aro_77, dzięki byłem poza zasięgiem. Pady i pasty ok. Padów używam jak tylko coś robię przy aucie. Pastę używałem np podczas pracy przy NSU relacja na forum, film na moim kanale YT. Faktycznie możliwe jest wykończenie elementu jedną pastą ale wymaga to sporego doświadczenia. Pasty te mają zupełnie inna specyfikę i technikę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

 

Ja bardzo lubie te żółte
wypróbuj pomarańczowe.
Gdzie ich kupie najtaniej?Może podpowiecie
MX Nowicki ;) ( pisać ,dzwonić bo na sklepie nie ma)

 

honey
Mało trwały.
niebieski-scierny
Zbyt agresywny.

Z doświadczenia mogę podpowiedzieć ze najlepiej sprawdzają się płaskie gładkie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
niebieski-scierny wygodnie sie prowadzi, dobrze tnie.

 

Fakt, czasami ciężko byłoby bez Square'a, tak samo jak bez Spidera Scholla. Chyba najmnocniejsze gąbkowe pady :good:

 

Najmniej przypadł mi do gustu Snake i czarny Honey , wszystkie inne Honeye są super w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia mogę podpowiedzieć ze najlepiej sprawdzają się płaskie gładkie.

A mi w połączeniu ze Schollem S10 i S17+ najlepiej sprawdził się pomarańczowy Honey, zarówno na lakierze Punto, Golfa jak i Tiguana :) Na wykończenie czarny karbowany - bdb dla S40, Cherry Glaze jak i HDC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde teraz ciężko wybrać .Bo potrzebuje jeden do mocnego cięcia coś średniego i super wykończenie.

Mocen cięcie waham się miedzy: scholl spider, Flexipads Spider, urban HONEY biały, urban Sguare

 

średnie : brak koncepcji

 

miękkie: scholl SOFTouch Waffle ,URBAN HONEY czarny, FLEXIPADS SOFTOUCH WAFFEL, LAKE COUNTRY KOMPRESSOR FINISHING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.