Skocz do zawartości

Maskowanie rys


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
Czy lekkie rysy przy klamkach ( kobiece paznokcie) można usunąć ręcznie ? Nie mam doświadczenia w używaniu żadnych past, ani papierów itp. Najlepiej coś dla laika z aplikatorem i wytarciem mf :)

 

Ja polecam Mothers - Scratch Remover. Kolega używał i powiem Wam, że efekt bardzo zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kochani, szukam czegoś co zamaskuje ryski i podbije kolor i zostanie na aucie dłużej niż tydzień.

Auto ma dość lekko zmęczony lakier ale ktoś kiedyś robił chyba agresywną korektę bo grubość lakieru waha się od 65 do 85 (chyba, że czujnik wariuje ale wątpię) więc na kolejną korektę ja się już nie zdecyduję. Jedyne co to lampy i może tlenek ceru na szyby.

 

Praca ręczna lub maszynowa na rotacji.

Kolor jak w załączniku, grafit metalik, lakier miękki, auto całe w oryginale oprócz zderzaka przód i fragmentu klapy.

Jakieś pomysły lub sugestie? Jaki zestaw nabyć?

 

Chcę z auta wyciągnąć jak najwięcej na sesję zdjęciową (potrzeby własne, nie sprzedaż) oraz jak najdłużej utrzymać w dobrym stanie i by nie uciekało z niego za szybko pod myjką ciśnieniową.

 

LceVeLP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Prosiłbym o radę w zakupie ;)

Posiadam czerwoną Toyotę i szarego Citroena. W przyszłym roku zrobię na obu korektę lakieru ( ale pasty, pady, maszynę skompletuję na wiosnę ).

W najbliższym czasie chciałbym położyć środek maskujący rysy. Czytałem o SRP, Black Hole, Blit hamber auto balm. Po nałożeniu któregoś z produktów wleci na pewno Coli 476s.

Który będzie mieć największą trwałość w takim połączeniu, czy polecacie jeszcze jakiś inny produkt ? Dodam, że nałożę go na pożyczonej maszynie DA na finishowym padzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną głębszą rysę na masce, "poprzycierane" zderzaki... Żeby zrobić to naprawdę fajnie wydaje mi się, że muszę zrobić dwuetapową korektę. Do tego trzeba kupić dwie pasty, kilka padów i mieć znacznie więcej czasu na usuwanie zadziorów i.t.p.  Dzisiaj wrzucę kilka zdjęć i zobaczysz o co mi chodzi z tą maską. Nie wydaje mi się, żeby lekko ścierną pastą to zeszło, ale dopiero raczkuje i słucham mądrzejszych od siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.