Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Rażą mnie po prostu posty, że do 180 się dzieje, że robi robotę, etc. Przecież to jest tylko 105KM... Na racing forum tylko by to wzbudziło śmiech.

 

A masa czym jest jak nie fizyką?

 

Jak tak dalej pójdzie to sam konto usunę bo nie podoba mi się tutaj... Posty giną, jakieś chamskie odzywki. Co to za poziom jest? Szczeniacki jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie mówiąc już o tym, że wleciały większe koła

 

I w tym momencie zastanowiłbym się nad tym 200km/h :?:

I jaki jest margines błędu do rzeczywistej prędkości

 

Tez kiedyś miałem fabie i szerokie kółka :-] - oj jaka to rakieta była ...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno napisał/a:

Nie mówiąc już o tym, że wleciały większe koła

 

 

I w tym momencie zastanowiłbym się nad tym 200km/h :?:

I jaki jest margines błędu do rzeczywistej prędkości

 

większa felga, ale profil opony niższy więc obwód koła pozostał mniej więcej ten sam ;)

 

licznikowo było nawet 204 km/h, na GPS pokazywało 198 - 199 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większa felga, ale profil opony niższy więc obwód koła pozostał mniej więcej ten sam

 

Czyli wszystko się powinno zgadzać, jak widać zachowany został maksymalny 3 procentowy większy obwód niż "standardowy". Granica błędu 6km/h. :)

 

Jak tak dalej pójdzie to sam konto usunę bo nie podoba mi się tutaj...

 

YOUR MOVE ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że jakby na stanie oprócz tej fabii było jeszcze coś szybszego to wtedy nikt by nie pisał jak to idzie...

 

ja miałem Audi A3 1.9TDI po czipsie (około 130 KM) i dla mnie to była rakieta... gdy teraz jeżdzę 2.5T 220 koni i czasami jade tamtym audi to stwierdzam że to nie jedzie...

 

tak to już jest...

 

a i tak w planach jest już zwirusowanie mondka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda kolegi krd, ma przynajmniej 105KM i do swojej wagi to nie jest jakoś źle, wiadomo demon prędkości to nie jest ale zapewne można całkiem przyjemnie pojeździć, i nawet jak trzeba to 200 poleci.

 

Pomyślcie .. jak musiał jeździć (dokładniej nie jeździć) mój pojazd który po zakupie legitymował się mocą 115KM przy wadze prawie 2 ton :| to było dopiero "coś"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rażą mnie po prostu posty, że do 180 się dzieje, że robi robotę, etc. Przecież to jest tylko 105KM... Na racing forum tylko by to wzbudziło śmiech.

 

A masa czym jest jak nie fizyką?

 

Jak tak dalej pójdzie to sam konto usunę bo nie podoba mi się tutaj... Posty giną, jakieś chamskie odzywki. Co to za poziom jest? Szczeniacki jak dla mnie.

 

A Ty czym jeździsz na codzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kajko ma racje, czas 10 sek do setki mowi sam za siebie. Moze to warczec i oszukiwac pasazera ze jedzie, ale stoper prawde powie. Mojej zony fordem ka rozpedzilem sie do 170, ma 60km chyba to co tez mam napisac ze ciagnie do 140 jak ta lala? Jak na plecionce urwal sie wydech to wrazenia byly jak jazda rajdowka, mruczenie, sztywno twardo i wszyscy sie ogladali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim się da jechać szybko... Nawet 0.9TCe 90KM. ;)

 

17aa6a212_eqpsnxr.jpg

 

Kwestia tego typu, że jeden osiągnie tą prędkość w 20 sekund, a inny w 5 minut. :kox: Dodatkowo było z górki, 5 kilometrowa prosta i 3 pasy na A4 w Niemczech. Nie wspomnę też o tym, że chwilę po wykonaniu tego zdjęcia zostałem wyprzedzony przez nowego Passata w TDI. :mrgreen:

 

P.S Zdjęcia robiła pasażerka.

P.S2 To naprawdę w Niemczech. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.