Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

magal, Od razu widać, że foty ruszane HDRem, nawet mocno porysowany samochód może wyglądać jak by jutro miał wyjechać z salonu. :)

 

Tak coś podejrzewam że fotki troszkę "trącone" co nie zmienia jednak faktu że ładny shine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko mam, bo półtora miesiąca, świeży zakup.. a przez dwa tygodnie stała u lakiernika także zrobiłem nią z 700-800km.. 2003rok, 2.0D4D 116KM.. spalanie bajka, w trasie 5-5,5 litra, żeby 6 spaliła to już trzeba ostro lecieć.. silnik jeszcze bez DPF.. za krótko mam żeby się wypowiedzieć ale jeżeli chodzi o komfort, prowadzenie to bardzo na +.. awaryjność ? to już produkowane było w Anglii, ostatnia porządna Toyota to ta pierwsza Avensis i Carina, ale ogólnie nie wygląda to najgorzej, na pewno nie jest to bezawaryjne auto bo już sporo elektroniki ale studiując forum avensis stwierdzam, że też nie jest jakoś przesadnie problematyczne.. akurat ten silnik jest godny polecania, w planach Virus na 140KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.